Bolesť

Devin Hobbs natrafí na krátky stĺpček v novinách a len o štyri dni neskôr spozná príťažlivú a mladú rezidentku s exotickými koreňmi. Od tej chvíle sa nedokáže ubrániť myšlienke, ktorá môže radikálnym spôsob zmeniť život nielen jemu, ale aj nič netušiacej šestici ľudí.

Tri rozdielne ženy a traja úplne odlišní muži. Čo ich spája, rozdeľuje a prečo sa Devin Hobbs rozhodne spraviť všetko pre to, aby sa s nimi stretol? Rozhodnutie bude len a len na tebe, milý Čitateľ.

Kristína Novanská Kručayová (pseudonym Tina Kirs je anagramom jej krstného mena), je absolventkou Právnickej fakulty Trnavskej univerzity. Počas svojho štúdia sa zaoberala najmä problematikou totalitných režimov, majetkových práv a vyvlastňovania s akcentom na arizačný proces. V súvislosti s tým publikovala v roku 2014 odbornú štúdiu v historickom časopise Pamäť národa, ktorá je výsledkom záverov jej rigoróznej práce. Po štúdiu chvíľu pôsobila na notárskom úrade, neskôr sa na niekoľko rokov usadila v súkromnom vydavateľstve právnickej a ekonomickej literatúry a momentálne vykonáva prácu vo verejnom záujme v štátnej príspevkovej organizácii.

Jej knižný debut Bolesť vychádza v slovenskom jazyku v pražskom nakladateľstve Naše vojsko, v edícii Naša rodina.