Jane Benkovej vychádza nový letný román

Spisovateľke Jane Benkovej vychádza tento rok po úspešnej knižke Musíme zostať spolu aj letný román do vášho dovolenkového kufra. Ide o príbeh s názvom Spoločníčka a nájdete ho rozdelený na dve časti a pribalený k magazínu EMMA, ktorý vyjde na budúci týždeň.

Príbeh je napísaný špeciálne pre dievčatá a inšpiroval ma k nemu skutočný zážitok jednej slečny. Porozprávala mi, čím sa živí a ako sa k takej nie práve obvyklej práci dostala, a mne sa hneď začala v hlave odohrávať línia nového románu… Katka a Silvia z tohto príbehu sú dve kamarátky a na prvý, a možno aj druhý pohľad sa vám bude zdať, že odlišnejšie mladé ženy azda ani nemôžu existovať. No ktovie, možno čas ukáže, že každá z nich v živote túži po tom istom… Ale ako s tým jedna i druhá naložia, to si prečítate v knižke, ktorá práve vychádza, prezradila nám autorka.

Bude to už autorkina 30. knižka, ktorá jej vyšla na Slovensku. Chystá sa parádna oslava? Nie som veľmi oslavovací typ, smeje sa autorka. Ale 30tka vydaných kníh je celkom parádne číslo, teším sa, že stále cítim dopyt čitateľov po mojich knihách, je to pre mňa česť a sľubujem, že sa ešte nejakých knižiek odo mňa dočkajú.