Má dcera Iveta

Aj na Slovensku sa predáva kniha Má dcera Iveta, o živote Ivety Bartošovej, ktorú s jej mamou Svatavou vytvorila dvojica renomovaných českých autorov, Miroslav GraclíkVáclav Nekvapil. Pani Svatava s novinármi nekomunikuje, pri tvorbe tejto unikátnej knihy však urobila výnimku a autorom vyrozprávala svoj príbeh, ale aj príbeh svojej slávnej dcéry.

Ponúka informácie z prvej ruky, z intímneho súkromia, aké sa okrem tejto knihy inde zmapované neobjavili, dokonca unikátu spoveď jej najbližšej kamarátky z posledných rokov Ivetinho života. Kniha sa v prvom vydaní vypredala extrémne rýchlo, a tak sa autori rozhodli pripraviť rozšírené vydanie, ktoré práve vyšlo. Obsahuje aj rozhovor s vdovcom Josefom Rychtářom a ďalšie exkluzivity, ktoré inde nenájdete.

Ak ste boli fanúšikom Ivety Bartošovej, ktorá bola na scéne pop music fenoménom a jej životný príbeh by azda nevymyslel ani ten najlepší hollywoodsky scenárista, túto knihu musíte mať. Ide o jedinečné dielo o trojnásobnej zlatej slávici, ktorej súkromný život bol plný kotrmelcov až po pád na dno, ale vždy fascinovala fanúšikov aj zástupy novinárov, ktorí ju prenasledovali na každom kroku. V knihe nechýba ani podrobná diskografia charizmatickej speváčky a množstvo obrazového materiálu.