Marika Gombitová poodhalila Úlomky spomienok

Zdroj foto: TASR/Jakub Kotian

Ikona slovenskej populárnej hudby Marika Gombitová, poodhalila v spolupráci so spisovateľom Miroslavom Graclíkom úlomky svojich spomienok a pod rovnomenným názvom ich vydáva knižne. Jedna z najočakávanejších slovenských kníh tohto roka vychádza vo vydavateľstve Ikar a bude mať premiéru na Gombitovej narodeninovom koncerte.

Prečo úlomky spomienok?
Každému sa môže stať, že ho zo dňa na deň zaskočí choroba alebo zranenie a jeho rebríček hodnôt aj sám život sa v okamihu zmenia. Potom záleží na jeho vôli nevzdať sa, ale bojovať, aj keď okolie možno považuje tento boj za vopred prehratý. Stále je tu predsa nádej, a keď človek chce, dokáže zázraky.

Ľudská pamäť je zvláštna. Občas detailne uchová úplné maličkosti a inokedy vymaže hoci aj zásadné udalosti. Na to však ľudská pamäť je a my ľudia sa odlišujeme v tom, že každý má svoj uhol pohľadu. Spísaním týchto spomienok nepredkladám curriculum vitae, ale ponúkam tie udalosti zo svojho života, ktoré som si v mysli uchovala a o ktoré sa chcem s vami podeliť. Dúfam, vážení čitatelia, že vás táto kniha zaujme.
Vaša Marika

ulomky-spomienok

Zdroj foto:
Kniha: Ikar
Titulná foto: TASR/Jakub Kotian