Nová Dánovka už aj ako audiokniha

Vražda na druhom brehu je vyriešená, vrah je zatknutý, oddelenie vrážd si môže na svoje konto pripísať ďalší úspech. Dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať pokojnou cestou. No ako sa o pár dní ukáže, všetko je iba na chvíľu. Zranenie Viktora Prajsa je oveľa vážnejšie, než predpokladal, Tibor Hakl sa odpratal z mesta, no nie natrvalo, Boss stráca kontrolu nad svojimi ľuďmi. Krauz zisťuje, že veľký Boss sa neštíti vydierať aj bežných ľudí, začína sa jeho zlatá éra. Chosé dostane od Ivany nôž na krk, Krauz má svojich kamarátov z mladosti plné zuby.

A do tohto chaosu príde vražda, jedna z prvých v podsvetí. Hrozia však ďalšie. Už sa nevraždí na druhom brehu, už sa vraždí na našom. Celé oddelenie vrážd sa mobilizuje a ide do boja s podsvetím, s ich vydieračskými, výpalníckymi, násilníckymi, chorými praktikami a s vraždami, ktorým v deväťdesiatych rokoch nebolo konca-kraja. Ako sa k nim postaví vtedajšia prokuratúra a súdy ovládané mocným mužom? Netušia! Pátrať po tom môžuz aj poslucháči najnovšej audioknihy s ešte horúcou novinkou Dominika Dána nazvanou Korene zla. Tá opäť vychádza vo vydavateľstve Publixing Ltd. a takmer 11 hodinovú nahrávku opäť bravúrne načítal Marián Geišberg.

Korene zla vychádzajú ako mp3CD a tiež v digitálnej podobe. V tej ju spoločnosť Audiolibrix ponúka za 10,82€ a pre členov Klubu Audiolibrix je pripravená špeciálna akcia.