Klimaktérium zasiahne celé Slovensko

Po úspešných bratislavských premiérach komédie Klimaktérium 2, alebo ošiaľ menopauzy sa pokračovanie legendárneho divadelného hitu vydáva za divákmi po celom Slovensku. O zábavu sa v ňom postarajú fantastické herečky Gizka Oňová, Zuzana Tlučková, Zuzana Vačková, Katarína Brychtová, Dagmar Sanitrová, Jeanette Švoňavská, Ľudmila Lukačíková, Daniela Kuffelová a Jana Valocká.

Som veľmi šťastná, že som pánovi režisérovi povedala áno aj na druhé pokračovanie Klimaktéria. Celá moja rodina tvrdí, že druhá časť je dokonca lepšia ako prvá. Som šťastná a omladená, pri predstavení zabúdam na svoj vek. Vďaka divadlu mám farebný život. Vďačná som za všetko, za moju genetickú výbavu, za povahu večného optimistu, aj za to, že v každom hľadám vždy to dobré. Beriem to ako bonus od Pána Boha za to, že takto s radosťou účinkujem, prezradila Gizka Oňová.

Byť na javisku s takými skvelými kolegyňami ako je Gizka, Zuzka Tlučková, Zuzka Vačková a ďalšie je čistá radosť. Veľmi ma bavilo skúšobné obdobie, lebo sme sa veľa nasmiali a vzájomne inšpirovali, a rovnaké je to aj na javisku. Aj tu sa spolu s divákmi skvele zabávame, občas máme aj my záchvaty smiechu, čo diváčky ešte viac rozjarí, s úsmevom kolegyňu dopĺňa Katka Brychtová.

Klimaktérium 2, alebo ošiaľ menopauzy je pokračovaním úspešnej divadelnej komédie s pesničkami. Babská jazda, kde to hýri smiechom, iskrivými bonmotmi, vtipnými textami Martina Sarvaša a chytľavými melódiami, kde to srší pozitívnou energiou. Nikto sa tu neberie vážne, aj keď vážne veci sa v predstavení riešia. To všetko v réžii Svetozára Sprušanského.

Môžem ubezpečiť divákov, že druhá časť nenadväzuje na prvú a teda nemusia byť v strese, že o niečo prídu. Akurát zostava sa trošku rozšírila o ďalšie herečky. Máme veľké šťastie, že si všetky spolu rozumieme nielen na javisku, ale aj ľudsky. Radi spolu trávime čas a tešíme sa na cesty za divákmi, vždy sa máme o čom rozprávať, varíme, pečieme alebo si vymieňame životné rady a skúsenosti, hovorí obľúbená herečka Zuzana Tlučková.

Inscenácia garantuje opojnú divadelnú žúrku v spoločnosti výnimočných herečiek, ktoré teraz vyrážajú na turné po celom Slovensku. Tešiť sa na ne môžete v tomto roku v Martine, Ružomberku, Púchove, Liptovskom Mikuláši, Košiciach, Prešove, Žiline, Trnave, Piešťanoch a na začiatku roka 2024 vo Zvolene, Nitre, Bánovciach nad Bebravou, Senici, Trenčíne, Považskej Bystrici, Brezne, Detve, Seredi, Nových Zámkoch, Senci.