Súťaž (ukončená) o album Child Of Blood Diamonds s podpisom rapera D-Fly

Do pohodových dní horúceho leta prinášame súťaž o tri albumy Child Of Blood Diamonds raperského nováčika D-Fly, exkluzívne aj s jeho podpisom. Spríjemni si prázdninové dni albumom 20-ročného slovenského rapera, pochádzajúceho z Južnej Afriky.

Aký príbeh sa skrýva za týmto najnovším talentom našej hip-hopovej scény? Denis Vlašič tvorí a vystupuje pod umeleckým menom D-Fly. Teraz oficiálne vstupuje na scénu prostredníctvom svojho debutového mixtapového albumu Child Of Blood Diamonds.

D-Fly sa narodil v hlavnom meste Južnej Afriky, v Pretórii, má však slovenských rodičov, ktorí sa s ním presťahovali na Slovensko po ukončení pracovného pobytu v Južnej Afrike. Denis mal vtedy iba 3 roky a práve sa začal písať jeho slovenský príbeh. Väčšinu života strávil na Slovensku, vyrástol v Bratislave a dnes hovorí nielen dokonalou angličtinou, v ktorej aj rapuje, ale tiež suverénne plynulou slovenčinou. Ako sám rád hovorí, popri jeho afrických koreňoch v ňom zároveň vyrástol Slovák.

D-Fly zároveň predstavil ďalší videosingel z albumu, skladbu Emily, flex z americkej produkcie Kylea Garvana. Singel Emily vizuálne spracoval do videoklipu kameraman a režisér Sewerovsky Marko.

Vyhraj jeden z troch albumov Child Of Blood Diamonds raperského nováčika D-Fly, exkluzívne aj s jeho podpisom. Albumy výhercom zašle zadávateľ súťaže.

Výhercovia súťaže:
Jana Jurášová, Skalica
Marián Kopecký, Nadlice
Robert Jurčák, Banská Bystrica

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Lajkuj a zdieľa verejne súťaž o album Child Of Blood Diamonds raperského nováčika D-Fly, exkluzívne aj s jeho podpisom
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, kde sa narodil D-Fly

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky – každý vyhrá jedno CD Child Of Blood Diamonds raperského nováčika D-Fly, exkluzívne aj s jeho podpisom
2/ Súťaž trvá do 29. júla 2018
3/ Následne vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia mena a priezviska, adresy a telefónneho čísla pre potreby zadávateľa súťaže
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Mená výhercov uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry bude odosielať zadávateľ súťaže priebežne

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže.