Súťaž (ukončená) o DVD s filmom Lion

Dev Patel vo filme Lion

Dojímavý príbeh päťročného chlapca, ktorý v jeden horúci večer nemôže spať a keď sa jeho o niekoľko rokov starší brat vyberá na vlakovú stanicu, aby pre rodinu zarobil pár rupií, uprosí ho, aby mohol ísť s ním.

Krpec zaspí. Keď sa prebudí, nikdy neutíchajúca stanica je zrazu prázdna, až desivo tichá. Brat nikde. Sarú niekoľkokrát zakričí jeho meno, no neprichádza žiadna odpoveď. Ukrýva sa do zdanlivo opusteného vagóna. Keď sa zobudí druhý raz, vagón a celá súprava sa veľkou rýchlosťou rútia Indiou. Najbližšia zastávka je Kalkata…

Dev Patel, ale i Rooney Mara, Nicole Kidman, či David Wenham sa predstavujú v príbehu o dlhoročnom hľadaní cesty domov, zasadeného cez Indiu až po Austráliu. Film Lion sa veľmi ležérnym tempom (bez väčšieho záujmu) prebehol slovenskými kinami, no ide jednoznačne o projekciu, ktorá si zaslúži divácku pozornosť. Až šesť nominácií na Oscara, vrátane tej za najlepší film hovorí za všetko.

Na DVD a Blu ray film Lion aktuálne prináša distribučná spoločnosť Magic Box, v spolupráci s ktorou prinášame súťaž o 3 DVD.

Výhercovia súťaže:
Miriama Huttová, Trnava
Ivan Berec, Lužianky
Lucia Lazoríková, Prešov

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj verejne súťaž o DVD s filmom Lion
3/ Do komentárov pod súťaž napíšte, či ste sa niekedy stratili (na dovolenke / na výlete)

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 23. júla 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im poslať výhru
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená