Súťaž (ukončená) o exkluzívny balíček od Jo Nesba

Vyhraj v súčasnosti najpredávanejšiu detektívku na Slovensku, v Nórsku, Dánsku, Poľsku či Rusku. Vyhraj knihu Nôž, s originálnym podpisom Jo Nesba. To ale nie je jediné prekvapenie. Severský balíček je plný exkluzívnych darčekov.

Harry Hole sa vracia do podnájmu na ulicu Sofies Gate, len o poschodie nižšie, než keď spoznal Rachel. Tentoraz neodišiel sám, vyhodila ho ona a zdá sa, že je po všetkom. Harry sa utápa v alkohole. Po jednej prepitej noci sa prebudí s rukami od krvi a oknom ako svet. Tých pár posledných hodín, na ktoré nemá ani len hmlistú spomienku, mu zmení život na nepoznanie a zrazí ho na kolená. 

Udalosti naberú rýchly spád – je suspendovaný, čelí podozreniu z vraždy a po krku mu ide jeho úhlavný nepriateľ Svein Finne, ktorý vyliezol po dvadsiatich rokoch z väzenia a zdá sa, že svoje odporné zvyky nezmenil. No nebol by to Harry, keby si život ešte viac neskomplikoval – púšťa sa do vyšetrovania na vlastnú päsť.

Nôž je jedna z najlepších nesbøviek, akú ste čítali. Svedčia o tom nielen nadšené reakcie čitateľov, ale i kritiky v nórskych médiách, ktoré najnovšiu knihu Jo Nesba bez mihnutia oka ocenili najväčším počtom recenzných bodov. A k tomuto názoru sa po prečítaní knihy ochotne pridáva i Kukni na to!

S obrovskou dávkou nadšenia prinášame súťaž o knihu Nôž, ktorú priamo v Oslo, v nórskom hlavnom meste, v ktorom sa príbeh odohráva, pre výhercu podpísal samotný Jo Nesbø.

Pri príležitosti jedinečného stretnutia sme pre výhercu získali i originálnu záložku do knihy, s autorovou fotografiou a tiež s fotografiou originálneho nórskeho vydania knihy, ktorá v rodnej krajine autora vyšla pod názvom Kniv.

Jo Nesbø však nie je iba vynikajúcim spisovateľom, ktorý dokáže zaujať dospelého čitateľa svojimi detektívkami a detského čitateľa príbehmi originálneho doktora Proktora, ale je to i výnimočný hudobník. Skladá hudbu, píše texty, spieva a so svojou skupinou Di derre úspešne koncertuje po celom Nórsku. Po dvanásťročnej prestávke, ktorú Jo Nesbø venoval príbehom Harry Holleho, sa skupina vlani vrátila s výborným pop-rockovým albumom (na ktorom však nájdete napríklad aj prvky country), nazvaným Høyenhall. Tento, pre našinca nepochybne raritný kúsok na CD nájdeš tiež vo výhernom balíčku. Samozrejme, opäť podpísaný Jo Nesbom.

A aby atmosféra u výhercu bola dokonale severská, pribalili sme do exkluzívneho balíčka aj nádhernú magnetku z Oslo. Severský balíček od Jo Nesba môžeš vyhrať exkluzívne iba na Kukni na to!

Vyhraj knihu Nôž, originálnu záložku do knihy, CD skupiny Di derre, všetko s podpisom najúspešnejšieho autora severských detektívok Jo Nesba, plus originálnu magnetku z Oslo, mesta, v ktorom sa príbeh knihy odohráva. Výhru plnú exkluzívnych darčekov máme pre jedného výhercu.

Výherca súťaže:
Vilma Capková, Kalinov

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Zdieľaj verejne súťaž o exkluzívny balíček od Jo Nesba
3/ Pozvi v komentári čo najviac kamošov, aby sa zúčastnili súťaže a zvýšte tak spoločne šancu na výhru (počet pozvaných kamošov nie je rozhodujúci, ani to, či sa do súťaže následne zapoja, výhercu súťaže určí žrebovanie zo všetkých, ktorí splnia pravidlá súťaže)

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 14. júla 2019
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu a budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhru odošleme po 19. auguste, keď budeme na Slovensku 😊

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže.