Prekvapivo popový Marpo

Marpa všetci poznajú ako rapera a zápasníka, ktorý so svojím TroubleGangom na pódiách zakaždým rozpúta pekelnú show. Teraz sa ale drsňák s dušou romantika predviedol v úplne novom svetle, keď do sveta vypustil nový singel s názvom Jsem prostě takovej. Pieseň popovejšieho rázu je určená skôr ženám a je ďalším prekvapením v Marpovej tvorbe.

Skúsil som vystúpiť z komfortnej zóny a urobiť raz niečo iné. Veľa mojich songov je plných testosterónu, tak som chcel pre zmenu urobiť niečo pre ženy, nech si môžu zatancovať. Nie je to úplne moja klasická poloha, ale vôbec mi to neprekáža. Je to zase niečo nové. Vlastne ma to dosť baví, hovorí Marpo o novom songu.

Poslucháči sú u Marpa zvyknutí, že v textoch svojich piesní vychádza z príbehov, ktoré píše jeho život, ale aj v tomto prípade vystupuje ostrieľaný český hudobník zo zabehnutých koľají. Nepovedal by som, že je to úplne môj príbeh. Sú to skôr príbehy, ktoré zbieram okolo seba. Ale všeobecne mi príde, že my – chlapi, ženy vždy v niečom sklameme. Alebo sa to tak aspoň zdá, dodáva s úsmevom Marpo.