Erycan debutuje na EP

Meno Erycan nie je na slovenskej hudobnej scéne neznáme, i napriek tomu, že o ňom dlhšie nebolo počuť. Po úspešných spoluprácach na trackoch pre DJ Wich, prichádza tentokrát s vlastným debutovým EP.

Celý tento projekt by som opísal dvoma slovami: splnený sen, ktoré to vystihujú najlepšie. Je to moje debutové EP a hlavne akási pomyselná štartovacia čiara. Na EP sú 4 skladby, na ktorých som pracoval uplynulý rok a pol, približuje Erik Novák – Erycan svoju novinku.

Prvotným plánom bolo EP vydať ešte minulý rok, ale situácia bola aká bola, takže bolo rozumné ešte trochu počkať. Hlavná skladba na tomto EP je skladba Sen. Urobili sme k nej aj lyrics video. Režisérsky sa oň postaral Hotovi a hlavne môj brat Steve Noel, ktorý urobil nielen fotky, ale aj cover EP a produkciu, pokračuje Erycan a dodáva: Je to sen, ktorý sa pomaly začína plniť. Nechať niečo kúsok zo mňa na tomto EP. Som ale rád, že v tom nie som sám. Chcem poďakovať všetkým talentovaným ľudom, ktorí na tomto projekte pracovali spolu so mnou.