Súťaž (ukončená) o film s Kevinom Costnerom

Po vôbec nie krátkom abstinenčnom období, začínajú na trh pomaly prichádzať filmové novinky nielen do kín, ale aj na DVD. Jednou z nich je akčný film Nechajte ho ísť, v ktorom sa v hlavných úlohách predstavujú Kevin CostnerDiane Lane. Distribučná spoločnosť Magic Box ho priniesla na DVDBlu ray a jedno DVD s filmom a množstvom bonusov môžeš vyhrať v našej súťaži.

Prišli o syna, ale za žiadnu cenu nechcú prísť o vnuka. Pokojný život penzionovaného šerifa George Blackledgea (Kevin Costner) a jeho ženy Margaret (Diane Lane) preruší tragická smrť ich syna. Vzápätí im osud uštedrí ďalší úder. Ich nevesta sa znovu vydá a s novým partnerom odíde žiť k jeho rodine. Pochopiteľne so sebou odvezie aj svojho malého synčeka.

George a Margaret by sa s tým snáď nakoniec zmierili, keby nový partner ich nevesty nemal násilnícke sklony. Aj preto sa vydajú na strastiplnú cestu cez pol krajiny do Dakoty, aby v prípade núdze zakročili a odviezli chlapčeka so sebou domov. Lenže jeho nová rodina, ktorej šéfuje svojrázna Blanche (Lesley Manville), niečo také rozhodne nedovolí.

Kevin Costner je geniálny herec, ktorý dokáže zahrať čokoľvek. Vo filme Osobný strážca strážil, žiaľ už nebohú, Whitney Houston. Ak si spomenieš, aké povolanie v kultovom filme Whitney Houston mala, napíš to do komentu pod súťažný FB príspevok a pridaj tiež názov jednej piesne, ktorú máš od tejto divy najradšej. Hráme do nedele 13. júna a už na druhý deň môže byť DVD s filmom Nechajte ho ísť tvoje.

Výherca súťaže:
Ing. Matej Varga, Košice

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Budeme radi, ak zazdieľaš verejne súťaž o DVD Nechajte ho ísť
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku aké povolanie mala Whitney Houston vo filme Osobný strážca, a ktorú jej pieseň máš najradšej

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 13. júna 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu a budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.