Súťaž (ukončená) o Hodinu medzi psom a vlkom

Vyhraj zatiaľ ostatný album Richarda Müllera Hodina medzi psom a vlkom. Richard Müller nie je iba najvyšším, ale pre mnohých i najväčším (myslené umelecky) slovenským spevákom. Za dlhé desaťročia v biznise má toho za sebou naozaj dosť. Od Banketu, cez sólovú dráhu, kultové spolupráce s Petrom Hapkom, Michalom Horáčkom, Jarom Filipom, či Ivanom Táslerom, mimoriadne turbulentné obdobia, či časy, kedy sa voda na jeho jazera života tvári, že je absolútne vyžehlená. A zo všetkého toho vždy vzíde nejaké excelentné dielo.

Inak tomu nebolo ani v uplynulom roku, keď všetci reptali, on makal, písal, skladal nahrával a dokonca i koncertoval. V štúdiách vraj vzniklo od Müllera toľko materiálu, že vydá na niekoľko albumov. Tým prvým bola excelentná skladačka nových piesní Hodina medzi psom a vlkom, ktorú môžeš vyhrať v našej súťaži. Album je pomenovaný po magickej nočnej hodine medzi treťou a štvrtou nad ránom, keď podľa mágie umelci tvoria najlepšie diela, rodí sa najviac detí, ale tiež najviac ľudí umiera. 

Hodina medzi psom a vlkom je v Rišovej diskografii úplne iná nahrávka, než na aké sme boli v poslednej dobe zvyknutí. Je mimoriadne hravá, pozitívna, prekvapivo pestrá i žánrovo, je mierne vážna, ale rovnako tak vyvážene cynická, veselá i vtipná, plná rôznorodých emócií i umeleckých esencií. Všetko mimoriadne dobre namiešané, s dokonalou produkčnou bodkou, píše sa v recenzii na našej stránke.

Presvedč sa o tom na vlastné uši. Pre jedného šťastlivca máme CD Hodina medzi psom a vlkom od vydavateľstva Universal Music. Ako sme v úvode spomínali, Richard Müller má za sebou mnohé obdobia svojej kariéry. Napíš nám komentár do FB príspevku tejto súťaže, ktoré z týchto období, prípadne, ktorú Rišovu pesničku máš najradšej. My napríklad milujeme všetko, čo urobil s Ivanom Táslerom, a z pesničiek Rišovu autorskú 21 rokov z albumu 44. A čo Ty? Súťaž prebieha na FB profile Kukni na to! do nedele 24. januára.

Výherca súťaže:
Milan Matejček, Trebišov

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Zdieľaj verejne súťaž o CD Richarda Müllera Hodina medzi psom a vlkom
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku, ktoré obdobie dlhoročnej kariéry Richarda Müllera máš najradšej, prípadne ktorú jeho pieseň najradšej počúvaš

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 24. januára 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu a budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.