Súťaž (ukončená) o knihu a Blu ray Fantastické zvery a ich výskyt

Fantastické zvery a ich výskyt je úplne nové čarodejnícke dobrodružstvo, ktoré nás vracia do sveta čarodejníkov a zvláštnych bytostí vytvoreného spisovateľkou a autorkou príbehov o Harry Potterovi – J. K. Rowlingovou. Vyhraj knihu, alebo Blu ray s týmto fantastickým filmom.

Darčeky do súťaže venovali knižné vydavateľstvo Ikarfilmový distribútor Magic Box Slovakia.

Fantastické zvery a ich výskyt začínajú v roku 1926, kedy Mlok Scamender práve dokončil svetovú výpravu za hľadaním a dokumentáciou výnimočného výskytu magických stvorení. Jeho krátke zastavenie v New Yorku by sa zaobišlo bez nehody, keby nebolo mukla menom Jacob, strateného magického kufríka a úteku niektorých fantastických zverov, ktoré môžu byť veľkým problémom rovnako pre svet čarodejníkov, ako aj pre svet muklov.

V hlavnej úlohe famózneho filmového spracovania, ktoré vzniklo ešte skôr, než kniha oficiálne vyšla, sa predstavuje fenomenálny Eddie Redmayne. Na Blu ray nájdete slovenský dabing i slovenské titulky a množstvo vyskytujúcich sa bonusov, medzi inými i viac ako hodinu pridaných scén, ale i množstvo ďalších materiálov. Devízou je neskutočne krištáľový obraz, ktorý Blu ray ponúka. Kniha vyšla vo forme pôvodného scenára v nádhernom modro-zlatom obale.

Film Fantastické zvery a ich výskyt na Blu ray, alebo knihu v podobe pôvodného scenára môžete vyhrať v našej súťaži. Vyžrebujeme 4 výhercov, pre dvoch máme knihu, pre ďalších dvoch filmový Blu ray. Výherca si sám vyberá, čo chce vyhrať.

Výhercovia súťaže:
Ján Ondrejkov, Horné Plachtince (kniha)
Mária Matušíková Kvietková, Brezno (kniha)
Miroslav Kalamár, Zákamenné (Blu ray)
Štefan Zamba, Košice (Blu ray)

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj verejne súťaž o knihu a Blu ray Fantastické zvery a ich výskyt
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, či chceš vyhrať knihu, alebo Blu ray

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať štyroch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 7. mája 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im poslať výhru
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená