Súťaž (ukončená) o knihu s venovaním autorky

Spisovateľka Soňa Bulbeck v sebe nezaprie povesť akčnej ženy a na september pripravila pre svojich priaznivcov hneď tri stretnutia, spojené s autogramiádou jej najnovšej knihy Tajomstvo závoja. A keďže táto kniha je cestopisom, tak aj jej predstavenie bude trochu netradičné a to formou cestovateľských prednášok. To znamená, že účastníci budú mať možnosť bližšie spoznať Saudskú Arábiu nielen vďaka autorkinmu zaujímavému rozprávaniu, ale aj prostredníctvom fotografií, z ktorých väčšina je použitá aj v spomínanej knihe.

Prednášky sa uskutočnia v Bratislave (20. septembra, Medická záhrada – v prípade nepriaznivého počasia Staromestská knižnica), v Piešťanoch (21. septembra, Mestská knižnica) a v Košiciach (27. septembra, Centrálna požičovňa). Všetky akcie začínajú o 17. hodine a na každej z nich si môžete zabezpečiť s autorkiným podpisom nielen novinku Tajomstvo závoja, ale aj ostatný román Soni Bulbeck Unesená.

A tento týždeň bude šťastie putovať okolo všetkých, ktorí sa zapoja do súťaže o knihu Tajomstvo závoja, aj s venovaním a podpisom spisovateľky Soni Bulbeck. V ktorej inej krajine Blízkeho Východu okrem Saudskej Arábie autorka žila a svoje skúsenosti z nej využila práve v románe Unesená? Odpovede píšte do komentárov pod súťažný príspevok na FB profile Kukni na to!, hráme do nedele 19. septembra.

Výherca súťaže:
Emília Svitková, Kysucké Nové Mesto

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Budeme radi, ak zazdieľaš súťaž o knihu Tajomstvo závoja
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku odpoveď na otázku: V ktorej inej krajine Blízkeho Východu okrem Saudskej Arábie autorka žila a svoje skúsenosti z nej využila práve v románe Unesená?

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 19. septembra 2021
3/ Následne budeme kontaktovať výhercu z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, tento raz výhru odošle výnimočne samotná autorka

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.