Súťaž (ukončená) o letnú filmovú nádielku

Tento týždeň sme vybrali do súťaže tri skvelé filmy od distribučnej spoločnosti Magic Box. Na DVD máme českú rozprávku, o ktorej sa píšu ódy – Princezná zakliata v čase, dobrodružné fantasy Roberta Zemeckisa Čarodejnice a tiež nadupaný katastrofický thriller Greenland: Posledný úkryt. Je iba na tebe, s akým žánrom chceš stráviť letný večer.

Princezná zakliata v čase
Princeznú Ellenu od narodenia sprevádza mocná kliatba, ktorú na ňu uvalila čarodejnica Murien. Kliatba sa má naplniť v deň Elleniných dvadsiatich narodením, v čase západu slnka. Avšak vo chvíli, keď zapadajú posledné slnečné lúče a všetko sa zdá byť na prvý pohľad stratené. Princezná zistí, že sa ocitá uzavretá v čase. Vždy, keď sa kliatba, naplní, Ellena sa zobudí do dňa svojich dvadsiatich narodenín a je prinútená prežiť celý deň odznova. Aby zachránila svoje kráľovstvo i samú seba, musí v sebe nájsť odvahu a čisté srdce, s ktorým sa rozhodne kliatbu navždy prekonať.

Čarodejnice
Vizuálne inovatívny film Roberta Zemeckisa, rozpráva temne humorný a potešujúci príbeh mladého osirelého chlapca, ktorý na konci roka 1967 žije so svojou milujúcou babičkou vo vidieckom meste Alabama. Keď chlapec a jeho babička narazia na klamne očarujúce, ale veľmi diabolské čarodejnice, babička múdro odvedie mladého hrdinu do bohatého prímorského letoviska. Bohužiaľ dorazia presne v rovnakom čase, keď najvyššia čarodejnica zhromaždí v utajení svojich priateľov z celého sveta, aby s ich pomocou uskutočnila svoje hanebné plány.

Greenland: Posledný úkryt
John Garrity s manželkou Allison a malým synom Nathanom sa vydávajú na nebezpečnú cestu, aby našli útočisko, pred obrovskou kométou rýchlo sa blížiacou k Zemi. Uprostred desivých správ o tom, že mestá po celom svete sú ničené úlomkami kométy, bojujú hrdinovia filmu s rastúcou panikou a bezprávím, ktoré ich obklopujú. Podarí sa im nájsť posledný úkryt pred globálnou apokalypsou a nájsť nový bezpečný domov?

Súťaž bude mať troch výhercov, každý z nich získa DVD podľa vlastného výberu. Stačí, ak do komentárov pod súťažným príspevkom napíšeš, ktorý film by si chcel/a najviac vyhrať a si v hre. Hráme do nedele 25. júla.

Výhercovia súťaže:
Marcela Palonderová, Spišské Podhradie (Princezná zakliata v čase)
Ľubomíra Fábiková, Žilina (Čarodejnice)
Miroslav Bujnovský, Prešov (Greenland: Posledný úkryt)

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Lajkni súťaž o filmové DVD
3/ Budeme radi, ak zazdieľaš súťaž o filmové DVD
4/ Napíšte do komentára súťažného FB príspevku, ktoré DVD chceš vyhrať

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 25. júla 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.