Súťaž (ukončená) o muziku na leto

Prinášame skvelú súťaž o dve CD, ktoré zaručene zaberú pri táboráku, vatre, opekačke, ale tiež na každej letnej žúrke. Jedným je už rokmi overená klasika a Trávu na kolejích Wabiho Daňka si pospevuje už niekoľko generácií. Marek Ztracený je zas idolom súčasníkov, píše hity pre mnohých svojich kolegov a pre seba dokonca tak intenzívne, že jeho posledný album Planéta jménem Stres, ktorý máme v súťaži, vydal doslova zo dňa na deň. Oba albumy máme pre jedného výhercu.

V roku 1984 ikona českého country a folku Wabi Daněk nahral svoj prvý album Rosa na kolejích. Pre mnohých sa stal autorom hymny, ktorá zľudovela, a to nielen v trampskom prostredí. Jeho skladby Nevadí, Píseň, co mě učil listopad či Hudsonské šífy sú snáď v každom spevníku a Outsider waltz či Ročník 47 vstúpili do pomyselnej folkovej siene slávy. Fanúšikovia ich všetky nájdu na legendárnom debutovom albume zlínskeho pesničkára, ktorý nesie rovnaký názov ako ústredný megahit – Rosa na kolejích.

Na ostatnom albume Marek Ztracený dokazuje, že je právom označovaný za jedného z najúspešnejších českých skladateľov a potvrdzuje to i takmer stopercentným autorstvom všetkých piesní na albume. Čestnou výnimkou je titulná skladba Planeta jménem stres, v ktorej sa objavuje hneď prvé veľké prekvapenie: spoluautor textu a hosťujúci raper Rytmus. Druhým špeciálnym hosťom je speváčka Tereza Mašková v duete Víc než hádky. Prvým singlom sa stala pieseň Tak se nezlob a medzi ďalšie veľké hity sa iste zaradí i vtipne poňatá autobiografická pesnička Dokonalej či milostné vyznanie Tak ti tu říkám. Nechýbajú ale ani pesničky s poctivým poprockovým základom, ktoré reprezentujú úvodné Když tě život kope do zadku či Obyčejný člověk. Hudobnou bodkou na albume je veľmi osobná pieseň Až se tě někdo zeptá, venovaná Marekovmu synovi.

Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorému pošleme oba CD. Vyžrebujeme ho z tých, ktorí do komentárov pod súťažný príspevok na FB napíšu, čo zaujímavé zažili na letných opekačkách. Hráme do nedele 27. júna, výnimočne do 16. hodiny a ešte v nedeľu budeme kontaktovať výhercu.

Výherca súťaže:
Eva Hanušová, Dubnica nad Váhom

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Budeme radi, ak zazdieľaš súťaž o hudobné CD
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku, čo zaujímavé ste zažili na letných opekačkách

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 27. júna 2021, výnimočne do 16. hodiny a ešte v nedeľu budeme kontaktovať výhercu
3/ Kontaktovať výhercu budeme z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.