Súťaž (ukončená) o soundtrack Vyšehrad

Zahraj si o CD s pesničkami z najúspešnejšieho českého filmu tohto roku, uragánovej (nielen) futbalovej komédie Vyšehrad: Fylm, ktorý práve teraz v slovenských kinách distribuuje filmová spoločnosť Magic Box Slovensko. CD máme pre dvoch výhercov.

CD prináša soundtrack a pesničky z filmu Vyšehrad: Fylm, ktorý nadväzuje na úspešný TV seriál Vyšehrad. Pesničkár Vojtaano (Vojtěch Záveský) na ňom kombinuje svoj osobitý pesničkársky štýl ovplyvnený popom, folkom, rapom a humorom sebe vlastným s inštrumentálnymi nahrávkami. Okrem nových piesní a skladieb na CD nájdete aj niekoľko Vojtaanových hitov z jeho predchádzajúcej tvorby, nový singel Nikdo a úplne novú verziu singlu Lavina, ktorého pôvodná verzia sprevádzala divákov seriálom Vyšehrad.

Ako sa volá herec, filmový Lavi, režisér i scenárista filmu Vyšehrad: Fylm? Odpoveď na otázku napíš do nedele 12. júna 2022 do komentáru pod súťažný príspevok na Facebooku.

Výhercovia súťaže:
Peter Šimončík, Biely Kostol
Július Németh, Vlčany

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Budeme radi, ak budeš súťaž zdieľať
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku odpoveď na otázku: Ako sa volá herec, filmový Lavi, režisér i scenárista, autor filmu Vyšehrad: Fylm?

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať dvoch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 12. júna 2022
3/ Následne budeme kontaktovať výhercov z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhru odošle distribučná spoločnosť Magic Box Slovakia

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.