Súťaž (ukončená) o vstupenky na koncert Hudba bez bariér

Vyhraj vstupenky na koncert Hudba bez bariér, ktorý sa uskutoční 30. mája v Banskej Bystrici. Vystúpia na ňom Desmod, Sima Martausová, Martin Harich a ďalší umelci. Jeden z najznámejších charitatívnych koncertov na Slovensku sa uskutoční v rámci charitatívnej akcie Parasport24 Tour.

Miroslav Buľovský a jeho OZ Parasport24 v priebehu roka pravidelne organizuje celú paletu benefičných aktivít, medzi nimi i galakoncerty Hudba bez bariér. Desiate výročie cyklistiky a svojho občianskeho združenia sa rozhodol spestriť tým, že Parasport24 Tour a Hudbu bez bariér spojí do jediného týždňa. Výsledkom je najdôležitejšia zastávka na tohtoročnej trase pelotónu – 30. máj, Banská Bystrica. Práve tam sa uskutoční tohtoročná edícia Hudby bez bariér. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal.

Náš vzťah k benefíciám je veľmi pozitívny. Benefície pomáhajú a my pomáhať chceme, ak nám to čas dovolí, zhoduje sa jednohlasne formácia Desmod, ktorá si Hudbu bez bariér tento rok vtesnala do svojho preplneného diára. Nehráme tento rok len túto benefičku, avšak táto nás zaujala netradičným spojením pohybu a hendikepovaných ľudí, vysvetľuje manažér skupiny Michal Kožuch. Sú vôbec koncerty pre zdravých ľudí a koncerty pre chorých či hendikepovaných v niečom odlišné? Ako to vníma jedna z našich najvyťaženejších kapiel? Nie sú, naozaj, hudba je predsa bez bariér!

Okrem Desmodu pricestuje 30. mája do Banskej Bystrice podporiť dobrú vec aj speváčka Sima Martausová. Keď viem, že spievaním podporím dobrú vec, a keď mi to dovolí čas, tak vždy rada prijmem ponuku na benefičné vystúpenie, prezrádza. Robí mi to radosť a zároveň mám dobrý pocit, že aspoň nejako môžem pomôcť. Hrať na Hudbe bez bariér je pre mňa výnimočné aj preto, lebo ľudí, pre ktorých je tento koncert určený, už poznám osobne a o to viac sa teším. Bola som s nimi bicyklovať minulý rok a všetci mi prirástli k srdcu. Zahrám aj pieseň, ktorú som zložila špeciálne pre nich, dodáva aktuálne jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok.

Line-up koncertu Hudba bez bariér 2017 doplní aj spevák Martin Harich, ktorý sa podujatia Parasport24 Tour zúčastňuje pravidelne takmer rok čo rok. Páči sa mi táto myšlienka, s organizátormi aj účinkujúcimi sa dobre poznáme. Všetci to robia so srdcom a cítiť to. A pomáhať treba, hovorí na margo spolupráce. Len veľmi ťažko by sme hľadali slovenského umelca, ktorý odohral viac benefícií – o Martinovi je známe, že charitatívne koncerty nikdy neobchádzal – práve naopak, vždy tvorili výrazné percento jeho koncertného programu: Benefície a charitatívne akcie sú pre mňa rovnako dôležité ako každý iný koncert. V poslednom čase sa už ale snažím vyberať si, ktorej benefície sa zúčastniť. Musí to mať hlbší zmysel, vtedy neváham cestovať aj väčšiu vzdialenosť. Ako prezrádza, benefičné koncerty sú pre neho iné, pretože hendikepované publikum je špecifické – viac vníma hudbu, slovo či pohyb: Mám pocit, že chorí a hendikepovaní ľudia sú viac citliví. Aj keď všetci nemôžu skákať a blázniť sa ako ich zdraví kamaráti, ich emócie a energiu cíti každý účinkujúci na pódiu. A aj toto je pre nás to podstatné, čo nám dáva silu, dodáva Martin Harich.

Pre dvoch výhercov máme po dva lístky na koncert Hudba bez bariér, ktorý sa uskutoční 30. mája 2017 v Banskej Bystrici.

Výhercovia súťaže:
Miroslav Kalamár, Zákamenné
Alena Nežná, Alžbetin Dvor

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj verejne súťaž o vstupenky na koncert Hudba bez bariér
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, či prispievaš na charitu

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať dvoch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 14. mája 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im poslať výhru
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú obratom