Súťaž (ukončená) o vstupenky na Tsunami Tour kapely Divokej Bill

Divokej Bill (Autor foto: Radka Budská)

Česká skupina Divokej Bill vydala na jar tohto roku po štvorročnej pauze nový album nazvaný Tsunami. Dobré referencie o ňom veľmi rýchlo dorazili aj na Slovensko, kde kapela čoskoro zahrá šesť koncertov. Kukni na to! zoberie po dvoch z vás na koncert do každého slovenského mesta, v ktorom sa skupina Divokej Bill zastaví.

Na Slovensko sa tešíme. Už sme tu dlho neboli. Sme po turné dobre rozohraní a plní sily. Budeme hrať nové pecky i staré peklá. Dorazte, uvidíte, že nebudete ľutovať, odkazuje Divokej Bill svojim slovenským fanúšikom, na stretnutie s ktorými sa tešia v týchto mestách…

09.11.2017 Trenčín: Piano
10.11.2017 Košice: Collosseum
11.11.2017 Vrútky: RC Mlyn
17.11.2017 Žilina: Smer Music Bar
18.11.2017 Zemianske Kostoľany: Club La Striga
01.12.2017 Bratislava: Majestic Music Club

Pesničky sme ako vždy zbierali dlhšiu dobu, niektoré vznikli v medziobdobí od poslednej platne ako úplne nové, iné boli rozpracované už dlhé roky a čakali na realizáciu. Taktiež sme dokončili nejaké nápady, ktoré sa nezmestili na predošlú platňu. Pomalé aj rýchle, vážne aj veselé, je to tak pol na pol, komentuje vznik a charakter nového albumu frontman Divokého Billa Vašek Bláha.

Tematicky je platňa taká Billovská klasika, takže všehochuť, texty sú o slobode, priateľstve, láske, veľa radosti, trochu melanchólie, ale taktiež o mejdanoch a živote s kapelou a nechýba ani naša obľúbená námornícka téma. Práve námornícka pieseň Naděje v sebe skrýva aj veľmi zaujímavý príbeh, kde si každú slohu napísal na mieru jeden z nás, a taktiež si ju na platni zaspieval, dodáva Bláha.

Ak máš chuť vypočuť si, ako znejú nové fláky Divokého Billa naživo a zároveň si zaskákať na ich legendárne hity, zahraj si s Kukni na to! o dva lístky na koncert do každého mesta, v ktorom sa Divokej Bill v rámci turné zastaví. Ak nechceš čakať, či sa na teba usmeje šťastie v súťaži, môžeš si vstupenky kúpiť v sieti predpredaj.sk.

Súťaž bude mať šesť výhercov, pre každé mesto, v ktorom sa Tsunami Tour zastaví jedného, ktorý získa dva vstupy na koncert. Lístky sa nebudú odosielať poštou, ale vstup bude výhercovi umožnený na základe uvedenia jeho mena na guestliste daného koncertu.

Výhercovia súťaže:
Michaela Mičková, Dubnica nad Váhom (9/11 – Trenčín)
Marek Hitrík, Prešov (10/11 – Košice)
Veronika Kľusková, Zákamenné (11/11 – Vrútky)
Daniela Šurláková, Makov (17/11 – Žilina)
Silvia Čellárová, Madunice (1/12 – Bratislava)

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Lajkuj a zdieľaj verejne súťaž o vstupenky na koncerty Divokej Bill
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, v ktorom meste chceš ísť na koncert

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať šesť výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 5. novembra 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia mena a priezviska, adresy, e-mailovej adresy a telefónneho čísla pre potreby zadávateľa súťaže
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Mená výhercov uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú priebežne