Súťaž (ukončená) o Živák Lucie Bílé

Vianoce v decembri? Vianoce vo februári? Vianoce po celý rok! Vyhraj exkluzívny vianočný Živák Lucie Bílé na CD od vydavateľstva Supraphon a maj Vianoce počas celého roka. Takmer dve desiatky vianočných piesní v podaní excelentnej speváčky, ktorej vianočné koncerty sa stali každoročnou tradíciou. Ak si to ešte nevidel, môžeš to počuť.

Lucie Bílá v skvelej speváckej forme s podporou hosťujúceho Jana Toužimského a v sprievode výborných muzikantov a zborových spevákov ponúkla takmer dve desiatky už osvedčených songov. V dokonale premyslenej koncertnej logike a mimoriadnej hudobnej kvalite tu fanúšikovia môžu počuť ukážky zo všetkých predchádzajúcich vianočných albumov.

Od svetoznámych amerických štandardov typu Rolničky, Lední šou alebo Šťastné svátky v ten den cez modernú českú klasiku Purpura či tradicionál Slyš chór až po piesne s chrámovým alebo klasickým nádychom ako sú Tichá noc, Panis angelicus či Ave Maria. Bonbónikom je Desatero, nepochybne kultový song Hallelujah z repertoáru Leonarda Cohena. Spevácky brilantné, aranžérsky dotiahnuté, výborne natočené a fotobookletom doplnené vianočné potešenie, aké vie poskytnúť len Lucie Bílá a jej výborní spolupracovníci.

Živák Lucie Bílé vyšiel na CD a rovnako tak na vinylovej platni, v našej súťaži, ktorá trvá do 7. februára môžeš vyhrať CD. Stačí ak do súťažného profilu na facebooku Kukni na to! napíšeš najkrajšiu spomienku na minuloročné Vianoce.

Výherca súťaže:
Ľubomíra Mrvová, Jarabina

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Zdieľaj verejne súťaž o CD Živák Lucie Bílé
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku svoju najkrajšiu spomienku na minuloročné Vianoce

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 7. februára 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu a budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.