Dnes sa uskutoční prestup roka

Zachytili ste svojho času internetový seriál Vyšehrad? Nie? tak Vám ho prinášame do kina. Aj s bonusmi. A nie je o známej pražskej pamiatke, ale šokujúco (možno) pravdivá správa o futbale.

Július Lavi Lavický (Jakub Štáfek) z veľkoklubu Sparta Praha prestupuje do FK Slavoj Vyšehrad. Je vulgárny, nekorektný, netaktný, hrubý a predsa ho majú všetci radi a navyše je to skvelý futbalista. Jeho manažérom je Jarda Mizina (Jakub Prachař), jediný kamarát a zároveň jeho manažér. Má všetky vlastnosti moderného hráčskeho agenta. Vychytralosť, servilnosť, neodbytnosť a istú dávku bezcharakternosti, bez ktorej by s Lavim nemohol spolupracovať. Peniaze sú pre neho veľká motivácia.

Producenti už natočeného celovečerného filmu Vyšehrad o extravagantnom Lavim pripravujú premiéru na jar 2022. Ale aby na Laviho boli pripravení všetci, rozhodli sa, že teraz uvedú do kín prequel, kino verziu onlinového seriálu, ktorú doplnili novými scénami, vylepšili obraz, zvuk a fanúšikov poteší prekvapenie v závere. Všetko si to môžete vychutnať oddnes v kinách, kam film prináša distribučná spoločnosť Magic Box Slovakia.