Do kín opäť pritancuje striptér Magic Mike

V roku 2012 spôsobil film Magic Mike: Bez nohavíc ošiaľ v kinách a stal sa fenoménom, ktorý sa o tri roky dočkal pokračovania s podtitulom XXL. Pôvodný príbeh skupiny striptérov, združených okolo talentovaného Mikea, ťažil zo skúseností herca Channinga Tatuma, ktorý si zahral hlavnú úlohu. Kedysi svoju kariéru začínal práve ako striptér, než sa stal jedným z najobľúbenejších hollywoodskych hercov súčasnosti. Príbeh na filmových plátnach ožil vlastným životom a 9. februára sa hlavný hrdina do kín vráti znova, aby rozvášnenému publiku zatancoval posledný raz.

Magický Mike Lane sa vo filme po dlhšej prestávke opäť dostáva na scénu. Dozvieme sa, ako žije po tom, čo mu nevyšiel obchod a bral malé kšefty ako barman. Bojuje s pocitom, že na pódiu ešte má čo ukázať a zamieri do Londýna spolu s prominentnou spoločníčkou (Salma Hayek), ktorá ho zlákala ponukou, aká sa neodmieta. Podarí sa im prebudiť ľudí vlnou vášne, akú ešte nezažili?

K réžii filmu sa vrátil tvorca prvej časti, uznávaný režisér a scenárista Steven Soderbergh, ktorý si spoluprácu s Channingom Tatumom vždy pochvaľoval a aj vďaka hercovým skúsenostiam z reálneho života sa podarilo vytvoriť postavu, ktorá prináša viac než len komediálne pobavenie. Sám hlavný herecký predstaviteľ pred nakrúcaním záverečnej časti trilógie povedal: Chcem tancovať tak, ako sa nám to v predchádzajúcich dvoch filmoch nikdy nepodarilo.

O tom, či sa Tatumovi podarilo splniť si svoju túžbu, sa budú môcť slovenské diváčky a diváci presvedčiť už krátko pred Valentínom. Na plátna kín komédiu Magic Mike: Posledný tanec prinesie distribučná spoločnosť Continental film.