Najväčšia zábava je Na Stojáka

Iva Pazderková

Najzábavnejšia ponuka na DVD prebieha Na Stojáka a v úplne novom exkluzívnom formáte 17D. 17 debilov a mikrofón. Partia komikov Na Stojáka pripravila jeden jediný a nikdy neopakovaný, špeciálne a úplne najviac unikátny večer nabitý humorom, natočila ho a po premietaní v kinách ho teraz uvádza na DVD pod názvom Na Stojáka v kine.

Vtipy, ktoré ste ešte nepočuli, fóry pripravené špeciálne pre túto príležitosť, témy, ktoré čakali na správny moment, pohotovosť komikov s rýchlosťou blesku a doslova na milimeter presné a dokonale časované pointy.

Začínali z ničoho v čase, keď stand up v Českej republike neexistoval, na prvé konkurzy chodilo desať divákov, ktorí boli zároveň aj účinkujúcimi, prešli kastingom, generálkou, natáčaním, potom prišli prvé vystúpenia v malých kluboch pre veľa kamarátov, ktorí priviedli prvých divákov, potom prišli väčšie kluby, väčšie sály, vypredané vystúpenia, a dnes? Dnes je Na Stojáka najväčšia a najznámejšia stand up formácia v Českej republike, ktorá má cez 200 živých vystúpení ročne, a teraz je tu možnosť zažiť neopakovateľnú a neskutočne úžasnú atmosféru stand upu aj dom v obývačke.

Prečo? Pretože vôbec prvý formát stand up comedy v Česku známy pod hlavičkou Na Stojáka oslavuje 15 rokov. DVD Na Stojáka v kine vyšlo v distribúcii spoločnosti Bontonfilm.