Užite si 110% dovolenku s Lepšia.TV

Leto beží na plné obrátky. Možno ste zatiaľ nestihli všetky filmy a seriály, na ktoré ste sa chceli pozrieť. To ale vôbec nevadí! S funkciou spätné prezretie a neobmedzené nahrávanie našťastie nič nezmeškáte. Nezabudnite tiež, že si môžete užiť horúce letné večery spolu s Lepšia.TV, nech ste kdekoľvek.

Pozitívna správa pre všetky Star Wars fanúšikov
Star Wars maratón prebieha už od 17. júla a stanica HBO postupne dopĺňa jednotlivé diely. Skvelou správou je, že uvedie aj najnovší diel zo ságy a to záverečný diel – Star Wars: Vzostup Skywalkera (7. augusta). Ak ste milovníkmi tejto legendárnej ságy, tak si pustite a pripomeňte celý príbeh. Všetky diely budete mať priamo vo videotéke HBO OD, ktorá je v rámci Lepšia.TV. Predplatné HBO Vás vyjde len na 8,14 €/mesiac. Nech vás sila sprevádza!

Vedeli ste, že…
je možné cez Lepšia.TV sledovať všetky programy nech ste kdekoľvek v EÚ? Áno, je to tak. Svoju telku si môžete vziať aj na dovolenku po celej EÚ. Spoločnosť ručí za to, že vám tam bude fungovať.

Televízna TOP 5 s Lepšia.TV
Jumanji: Ďalší level
HBO / od 16. augusta

„Kde je dedko?“ – „Práve vybúchal 45 chlapov.“ Ako dvojka, aj trojka je úžasne interaktívna. Musíte pri nej zapojiť šedé bunky mozgové, zamestnáva vám ich, hrá sa s nimi, musíte aktívne spolupracovať, ak sa chcete dobre baviť. Páčilo sa nám, že pri všetkej tej akcii (a že je na čo sa pozerať) tu naozaj záleží na postavách a na tom, aké vzťahy medzi sebou majú.

Lovecraftova zem
HBO / od 17. augusta
Nový seriál z dielne HBO mapuje cestu mladého Afroameričana Atticusa, jeho kamarátky Letiti a strýka George na ceste naprieč Spojenými štátmi s vôľou nájsť Atticusova uneseného otca. Seriál je inšpirovaný rovnomenným románom, kde sa príbeh odohráva v rokoch segregácie. Trojica je nútená čeliť nielen rasizmu bielej Ameriky, ale aj ďalším temným stvorením.

Obuvník (Švec)
FilmBox Premium / od 22. augusta
Zaujímavý príbeh obuvníka s mocou sa ocitnúť v koži niekoho iného, a to práve vďaka opraveným topánkam svojich zákazníkov. Každopádne taká moc nie je len v prospech, ale nesie so sebou aj svoje úskalia. Hlavnú úlohu v tomto prípade stvárňuje Adam Sandler a tým potvrdzuje aj svoju adaptabilitu na vážnejšie úlohy, než sú len bláznivé komédie.

Psy s neobvyklým poslaním
Love Nature / od 26. augusta
Nie nadarmo sa hovorí, že psy sú najlepším priateľom človeka. Vďaka medzinárodnému dňu psov máme možnosť oslavovať ich vernosť a oddanosť a zároveň sa o nej na vlastné oči presvedčiť v dokumente Psy s neobvyklým poslaním. Pripomeňme si ako naši chlpatí kamaráti zlepšujú naše životy, zvyšujú bezpečnosť a udržujú rozmanitosť našej planéty.

Crown Vic
FilmBox Premium / od 29. augusta

Ostrieľaný veterán a nováčik spoločne patrolujú v nočnom Los Angeles. Práve ostrieľaný mazák zaúča mladé ucho a ukazuje mu v jednotlivých nočných epizódach drsné ulice veľkomesta. Táto nočná jazda preverí charakter oboch mužov.