Vyskúšajte za 0,10€ moderné sledovanie televízie cez internet

Zastavte, pretočte, nahrávajte! Nestihnete si z televízie opísať zaujímavý recept z obľúbeného programu? S Lepšia.TV to nie je žiaden problém. Jednoducho vysielanie zastavíte (dáte tzv. pauzu), recept si pohodlne odpíšete, a následne program opäť spustíte a dopozeráte sa na spôsob prípravy lahodného pokrmu.

Nestihli ste tú parádnu akciu zakončenú gólom? Nevadí! Kľudne pretočte o pár sekúnd späť a pozrite sa na ňu, koľkokrát len chcete. Hoci aj desaťkrát za sebou.

Zavítala na návštevu rodina a práve ste sa chystali sledovať svoj obľúbený film? Nestresujte sa. Jediným stlačením tlačidla si film nahrajte a spokojne si pozrite po návšteve, alebo hoci aj za týždeň. Na vzhliadnutie máte celých 30 dní!

Sledujte na čomkoľvek a kdekoľvek
Lepšia.TV umožní sledovať obľúbené filmy a seriály nielen v televízii, ale tiež v počítači, notebooku, tablete, alebo v chytrom telefóne. Všetky podporované zariadenia nájdete po odkliknutí na Lepšia.TV.

Ale hlavne pozerať môžete všade tam, kde je dostupný internet. Na záhrade, v altánku, na chalupe, na dovolenke v zahraničí, či pri vode, alebo pri bazéne.

Keď nie je v televízii čo pozerať
Prehliadate televízny program, ale nič vás nezaujalo? Aj na to ľudia v Lepšia.TV mysleli a vytvorili sekciu To najlepšie z TV, kde nájdete viac ako 1000 programov, filmov a seriálov pekne a prehľadne usporiadaných podľa jednotlivých žánrov. A z tejto ponuky si už naozaj vyberie každý televízny fanúšik. K dispozícii je navyše priamo v aplikácii tiež videotéka HBO OD.

Čo je potrebné k sledovaniu Lepšia.TV?
Pokiaľ máte chytrý (čiže smart) televízor, stačí vyhľadať aplikáciu Lepšia.TV priamo v zariadení a behom niekoľkých krátkych okamihov možno využívať všetky výhody tejto služby. Všetky podporované značky nájdete po odkliku na stránkach Lepšia.TV.

Pokiaľ máte klasický televízor, poslúži TV Box z dielne Lepšia.TV. Ale nie je to iba obyčajný TV Box. Nielenže privedie do vášho televízora internet, ale vďaka nemu budete priamo v televízore surfovať po webe, čítať a posielať e-maily, budete v spojení s priateľmi na Facebooku, hrať hry a omnoho viac.

A zapojenie TV Boxu a internetu do televízora je tak jednoduché, že vám, či vašej rodine nezaberie viac ako dve minúty.

A čo tak si ju vyskúšať?
Ak stále váhate nad jasnou voľbou moderného sledovania televízie, Lepšia.TV momentálne ponúka jedinečnú príležitosť vyskúšať si všetky skvelé funkcie na mesiac za 0,10€ a navyše bez akýchkoľvek záväzkov. Objednávajte a skúšajte po odkliku na Lepšia.TV.

Rekapitulácia na záver
Lepšia.TV prináša 97 TV staníc, z toho 49 v HD kvalite, ktoré môžete sledovať kdekoľvek a na čomkoľvek, s možnosťou programy si zastaviť, pretáčať, alebo neobmedzene nahrávať. A pokiaľ sa televízia netrafí do vášho gusta, potom To najlepšie z TV s ponukou tisícky titulov vás určite nesklame.