Alan Murin vydal debutový album

Príjemný a chytľavý reggaeton Raz dva tri je o láske a otázke, či s partnerkou možno rátať aj v tejto dobe. Na hudobný motív, ktorý pripravil Alan Murin spoločne s Petrom Pannom, pripravil aj text a demo poslal Kalimu s otázkou, či si vie predstaviť spoluprácu na tejto skladbe.

Vôbec nešlo o skladbu, aj keď áno, reggaeton máme s Petrom Pánom radi. Oslovil ma Alan ako osobnosť, umelec, človek, a to už od skladby Vypínam. Tým chcem povedať, že keby mi poslal hocijakú skladbu, s hocijakou témou, išiel by som do toho, povedal Kali.

Dnes už viem, prečo sú niektorí umelci tam kde sú. Bol som veľmi prekvapení, keď Kali, ktorý patrí k najvyťaženejším umelcom, nahral svoju časť v podstate veľmi rýchlo. Preto sú tam, kde sú. Skrátka makajú veľmi intenzívne. Kali mi tuším ešte v ten deň zavolal, že Bráško idem k tebe, nahrám to. Bol krásny slnečný deň, prišiel na bicykli a na tri take-y sme to nahrali vlastne celé. A bolo to výborné, vysvetľuje Alan Murin.

Singel predznamenal spevákov debutový album Trueself, ktorý práve obohatil hudobný trh. Určite by som chcel, aby sme ku každej skladbe spravili aj videoklip. Tie, ktoré nevyšli pred vydaním albumu, budú vychádzať postupne do konca roka, dodával umelec.