André Rieu príde do Bratislavy v novembri

Jedna z najzaujímavejších hudobných udalostí roka – koncert celosvetovo uznávaného huslistu, André Rieu, ktorý sa mal uskutočniť v júni v Bratislave, sa z dôvodu pandémie koronavírusu presúva na jeseň tohto roku. S veľkolepým Orchestrom Johanna Straussa sa kráľ valčíkov predstaví na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu 12. novembra 2020.

Zimný štadión Ondreja Nepelu sa tak po novom dňa 12. novembra 2020 rozozvučí vážnou hudbou, ale aj moderným zvukom evergreenov, filmovou či muzikálovou hudobnou tvorbou, v podaní André Rieu a Johann Strauss Orchestra. Veľmi sme sa tešili na návrat na Slovensko po 4 rokoch. Nevieme sa dočkať toho, kedy Vás koncom roka uvidíme, aby sme spolu mohli osláviť večer plný radosti a hudby. Sme Vám vďační, že na nás počkáte o trochu dlhšie a prosíme, dávajte si na seba pozor. S láskou, André Rieu & The Johann Strauss Orchestra.

Všetky vstupenky zakúpené na pôvodný júnový termín ostávaju v platnosti  aj naďalej. V prípade, ak nový termín koncertu držiteľom v minulosti zakúpených vstupeniek nevyhovuje,  zaslaním e-mailu na reklamacie@ticketportal.sk je možné do 15. mája 2020 požiadať o ich vrátenie a refundáciu ceny zakúpenej vstupenky.