Alice Merton ďalší silný hit, zajtra ho zaspieva v Bratislave

Vychádzajúca popová hviezda Alice Merton na sebe naozaj maká. Minulý rok zvalcovala hudobné rebríčky skladbou No Roots, nedávno spolupracovala s Tomom Odellom a iba pred pár dňami vydala ďalší chytľavý hit s názvom Why So Serious. Táto skladateľka, klaviristka a speváčka s kanadsko-nemeckými koreňmi vystúpi už zajtra v Bratislave.

Alice Merton sa za svoju doterajšiu kariéru môže pochváliť víťazstvom European Border Breakers Award 2018 a naviac dokázala to, čo už dlhšiu dobu nikto pred ňou. Súčasne ovládla americký Billboard a európske hitparády. Dôkazom jej potenciálu osloviť fanúšika je už spomínaný tanečný hit No Roots, ktorý máte možnosť počuť aj v slovenských rádiách, alebo hudobných televíziách. Alice mala na konte doteraz len EP No Roots, z ktorého okrem titulnej skladby pochádzajú aj single Hit The Ground Running a Lash Out, ale už teraz je jasné, že speváčku sa pre jej muzikálnosť oplatí sledovať.

Momentálne cestuje po Európe a chystá sa navštíviť aj amerických fanúšikov. Alice však stíha popri live vystúpeniach aj vydávať nové skladby a pracuje na novom albume. Príjemne prekvapila so spoluprácou s britským pesničkárom Tomom Odellom. Vydali spoločný duet s názvom Half As Good As You, ktorý bude na pripravovanom Oddelovom albume Jubilee Road a už teraz je veľmi úspešný.

Nový singel Why So Serious od Alice vyšiel iba minulý víkend a za pár dni dosiahol niekoľko desiatok tisíc vzhliadnutí. Hit je opäť energický, popový a veľmi chytľavý. Speváčka ho zrejme zaradí aj do setlistu svojho bratislavského koncertu, ktorý odohrá už zajtra, 14. septembra 2018 v MMC klube.