Annabelle emotívne

Vychádzajúca nádej českej hudobnej scény Annabelle je nominovaná v kategórii Objav roka v hudobnej ankete Český slávik a aktuálne vydala novinku Runnin‘ Out Of F* Time. Mladá speváčka z Prahy stihla za krátky čas v brandži zaujať verejnosť nielen svojím výrazným vzhľadom, ale aj osobitým spevom, prejavom a zmyslom pre moderný pop a jeho kombináciu s rapom.

Na novinke Runnin‘ Out Of F* Time však môžeme počuť menší odklon od pôvodnej tvorby, pretože sa viac hudobne podobá pop-punku. V ten deň sme proste chceli napísať fakt dobrý song. Žiadny hit, ale úprimnú dobrú pieseň, na ktorej si dáme záležať. Vznikla medzi nami úprimná atmosféra a okamžite som vedela, že tento track musím vydať, spomína Annabelle.

Aj keď sa to na prvé počutie nemusí zdať, singel je z hľadiska textu viac temnejšieho charakteru. Je to o pocite, kedy vám žalúdok zviera stres a strach, ktorý si ale spôsobujete sami tým tlakom, ktorý na seba neustále vyvíjate. Človek neustále beží, snaží sa niečo dosiahnuť, ale ten čas je nakoniec vždy rýchlejší. Chcela som byť v tom songu maximálne úprimná, takže keď ho počúvam, fakt sa mi do očí tlačia slzy. Zároveň je to ale hudobne fakt zábavné a dá sa na tom dobre baviť, takže je to taká kombinácia frustrácie a totálnej párty, dodáva s úsmevom Annabelle.