Ava Max je popovou senzáciou

Speváčka Ava Max vydala v polovici augusta singel Sweet But Psycho. Pieseň dnes patrí k najzdieľanejším medzi užívateľmi streamingových služieb a jej popularita stále rastie.

Úspech Sweet But Psycho sa vlastne očakával. Singel vznikal s ambíciami dostať speváčku do hitparád. Skladbu produkoval skúsený Kanaďan Cirkut, ktorý spolupracuje s hviezdami ako The Weeknd, Katy Perry, Nicki Minaj, Miley Cyrus alebo Rihanna. O provokatívnu vizuálnu podobu sa postaral Shomi Patwary, ktorého služby v minulosti využívali aj Beyoncé, Major Lazer, Mark Ronson, Mike Shinoda alebo už zmieňovaný  The Weeknd. A podľa reakcií poslucháčov, výsledok sa podaril.

Mladý talent si už dávnejšie všimol aj David Guetta a pozval speváčku do štúdia. Ava Max sa tak objavuje v spoločnosti všetkých tých mien, ktorými francúzsky producent ozdobil nový album 7.

Ava Max pochádza z Wisconsinu, momentálne však žije v Los Angeles. Zatiaľ nahrala niekoľko singlov a hosťovala v niekoľkých klubových hitoch. Jej hlas započujete napríklad v nu-disco hymne Clap Your Hands od Le Youth alebo v Into Your Arms rappera Witt Lowryho.