Zaznamenávajte si, ako rastie vaše dieťa

Čo môže byť v ľudskom živote vzácnejšie ako narodenie dieťatka? Pre rodičov je dieťa životným poslaním a s láskou mu venujú svoju starostlivosť, čas a energiu. Aj preto sa im určite bude páčiť tento originálny album Ako rastiem, v ktorom môžu zachytávať významné okamihy života svojho dieťaťa. Od narodenia až po prah dospelosti.

Najviac priestoru je venovaného prvým dvanástim mesiacom a ďalej druhému a tretiemu roku života. Je to obdobie najväčších pokrokov, ktoré môžu rodičia do knižky jednoducho zaznamenať. Ale i neskoršie obdobie detstva je plné zážitkov, objavovania a získavania skúseností. Preto je v knižke priestor na stručné zachytenie ďalších rokov dieťaťa až do osemnástych narodenín.

Spočiatku budú knihu Ako rastiem vyplňovať rodičia, neskôr sa môže pridať i dieťa so svojimi obrázkami, zápiskami alebo fotografiami. V knihe je priestor aj pre odkazy ďalších príbuzných a kamarátov. Kniha obsahuje starostlivo vybrané otázky, originálne ručne maľované ilustrácie a má poctivú väzbu, aby vydržala niekoľko generácií.

Kniha má 132 strán, veľký formát 30 x 30 cm a vysokú gramáž papiera. Vďaka svojmu reprezentatívnemu vzhľadu môže slúžiť ako nádherný darček k narodeniu dieťaťa. Na rozdiel od iných podobných kníh je táto veľmi vkusne a jemne vyhotovená, má skutočne reprezentatívny vzhľad. Nádherné obrázky a dostatok priestoru na zapisovanie (a vlepovanie). Verte, že v realite vyzerá ešte lepšie ako na obrázku :-).

Veľký rodinný kalendár 2022
A k tejto krásnej kronike vášho dieťaťa môžete pribaliť Veľký rodinný kalendár, ktorý nesie podititul Život na lúke. Pomôže vám zorganizovať rodinné aktivity a zároveň vám prinesie veľa zábavy. Kalendár má veľký formát a môžete do neho prehľadne zaznamenávať aktivity a plány až piatich členov rodiny.

Na každý mesiac je pripravený obrázok zo života zvierat a rastlín, ktoré žijú na lúke. Ku každému obrázku sa vždy viaže zábavná hra, ktorej riešenie sa nachádza na konci kalendára. Nájdete tu aj zaujímavé informácie o živočíchoch a rastlinách, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou našich lúk. Kalendár obsahuje originálne a hravé ilustrácie výtvarníčky Markéty Speranza.

Zorganizujte a naplánujte si čas pre svoju rodinu a objavte tajomstvá lúčnych rastlín a bylín, spoznajte život krtkov, mravcov, orchideí a ďalších známych i menej známych obyvateľov našich lúk.

Milan Buno, knižný publicista