Balans Anity Soul

Hviezdni spolupracovníci a sound na svetovej úrovni. To je nový album slovenskej R’n’B divy Anity Soul s názvom Balans. V poradí tretí album speváčky a skladateľky obsahuje 17 autorských skladieb. Fanúšikovia sa môžu tešiť na duety s Rytmusom, Kalim, Igorom Kmeťom či so speváčkami TinouMonikou Bagárovou.

Pre mňa je dôležitá rovnováha. Snažím sa udržať si správny balans, aby som dokázala skĺbiť všetko, čo robím, čo prežívam a čo na mňa pôsobí. Každý by sme si mali nájsť spôsob, akým vieme uvoľniť svoju myseľ a nájsť si príjemný čas pre seba a pre svoju selfcare. Dovoľte vašej mysli zablúdiť k všetkému krásnemu, čo sa na svete nachádza. Uvedomujem si, že nič nie je samozrejmosť a som vďačná za to, ako som požehnaná. Snažím sa udržať si balans a ísť si za svojimi cieľmi, zároveň mať na prvej priečke moju rodinu a môjho syna. Sloboda sa začína tam, kde sa končí strach z kohokoľvek a čohokoľvek, vyznala sa Anita Soul.

Ľudí, ktorých som oslovila si vážim, páčia sa mi ako umelci, páči sa mi to, čo robia a ako to robia. Lebo každý jeden, ktorý je na albume, to robí zo srdca a s láskou a žije hudbou. Mám rada talentovaných ľudí a ešte radšej s nimi niečo tvorím. Duet mám s Rytmusom, s ktorým spolupracujeme už veľa rokov a je to podľa mňa top raper a interpret. Zároveň mu nechýba pokora a ide po hudbe, a to je práve to, čo mi je na ňom blízke. Veľmi sa teším z našej skladby Groove, ku ktorej sme nakrútili aj cool videoklip, vyzdvihuje Anita.

Anita dlho túžila po spolupráci so speváčkou Tinou. A aj keď sa poznajú dlhé roky, doteraz sa to nepodarilo: Spievali sme spolu na koncerte Dary Rolins v O2 Arene a keď sme vchádzali do šatne, na dverách boli naše mená. A zistili sme, že Tina je odzadu Anit! Vtedy sme si povedali, že je asi správny čas niečo spolu už konečne nahrať. Tak som nám nechala napísať skladbu na mieru od top producenta a hráča Davida H0wdy Hodeka. A do tejto skladby som si pozvala ešte jednu nádhernú  hosťku, moju kamarátku a kolegyňu, s ktorou máme kopec spoločných spomienok a zážitkov – Moniku Bagárovú. Od začiatku som mala jasný názov Mamacita, ktorý nás dosť vystihuje, chváli kolegyne Anita.