Barbora Piešová natočila Dážď

Videoklip sa točil v krásnej prírode na Kraľovanskom jazere (Šútovo), ktorému sa zvykne hovoriť aj slovenské Plitvické jazerá, pretože jeho okolie s terasovitými svahmi pripomína westernové filmy a vyznačuje sa tyrkysovou vodou. Na začiatku natáčania sa speváčka aj so svojim tímom stretla s menšími komplikáciami. Toto nebol prvotný plán, pretože pôvodné miesto bola prírodná rezervácia, ochranári nás stopli a natáčanie by bolo v takýchto podmienkach veľmi zložité. Počas hodiny a pol sme museli  vymyslieť a nájsť iný priestor, tak sme sa rozhodli ísť na Kraľovanské jazero, komentuje speváčka výber miesta.

Natáčanie bolo dosť ťažké a občas aj nebezpečné, zvlášť záber, kde padám do vody. Musela som ho dať na dva pokusy, pretože pád na hladinu vody bol bolestivý. Zábery s ohňom mi zas pomohli sprostredkovať ochotní ľudia zo Sokoliarov Aquila z Bojníc, prezradila Barbora Piešová viac o klipe, kde sa objavujú zábery s ohňom a speváčkin odvážny pád do vody. Réžiu a kameru mali na starosti Michal Lenhart a Viliam Dráb. Príbeh videoklipu bol takmer celé improvizácia, až na niektoré zábery, ktoré sme mali už vopred premyslené, dodala speváčka.

Barbora momentálne trávi veľa času skladaním piesní a následne ich nahrávaním v štúdiu v Seredi. Svoj debutový album plánuje vydať už na jeseň tohto roku a je takmer isté, že väčšina piesní bude jej vlastných autorských. Popritom si zdokonaľuje hru na gitaru a klavír, veľa koncertuje a vystupuje na rôznych charitatívnych a súkromných akciách. Napriek tomu, ale nezabúda na svojich blízkych a snaží sa svoj čas tráviť aj s rodinou. Hovorí, že jej poslaním je šírenie odkazu – práca, láska a rodina.

Počas leta nafotila sériu pekných fotiek v ateliéri v Bratislave u známej fotografky Ivony Oreškovej, s ktorou si sadli, ako sa vraví, na prvý šup. Speváčka nezabudla popri svojich povinnostiach aj oddychovať a využila pár voľných dní na dovolenku pri mori v Chorvátsku, kde bola prvýkrát v živote. Strávila ju tam so svojimi kamarátkami. Oslavovať mohli i mimoriadny úspech jej cover verzie hitu Next To Me od kapely Imagine Dragons, ktorý má na videosieti už vyše milióna videní.