Barbora Švidraňová vyrazila na Cadillacu

Tu a teraz je názov nového optimistického letného songu atraktívnej divy Barbory Švidraňovej. Speváčka a herečka k nemu nakrútila farebný klip, z ktorého srší radosť zo života a pozitívna energia. Nakrúcala ho nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku. Barbora si splnila veľký sen a zajazdila si na americkom Cadillacu.

V klipe plnom skvelých tanečníkov od Miňa Kereša si zatancovali The PastelsLadylicious. Text piesne si speváčka napísala sama, o hudbu a aranžmán sa postaral speváčkin brat Šimon Švidraň s pomocou Martina Ferenčíka zo skupiny Funkiez. Mix finálneho zvuku dokončil Andrej Hruška a mastering sa posielal za veľkú mláku do Nashvillu v USA.

Text piesne je z môjho srdca, a ja pevne dúfam, že si s radosťou zatancujete na tento ultra pozitívny letný hit. Chcela som, aby bol ďalší singel mojej sólovej tvorby silno optimistický, plný energie, radosti zo života a lásky. Na prvé počutie je možno text až príliš jednoduchý, ale to bol môj zámer. Pretože v jednoduchosti je krása a hlavne pravda. Každému z nás sa v živote udialo niečo zlé, ale všetko má význam. Všetko nás môže v živote posunúť niekam ďalej, bližšie k tomu, čím naozaj sme. Pokiaľ sa poučíme z chýb, odpustíme a uvedomíme si, že minulosť sa nedá zmeniť, ale to ako žijeme tu a teraz áno, tak aj naša budúcnosť bude úspešná a plná nádejí. Treba si plniť sny, vnímať svet naplno, užívať si prítomný okamih, teší sa sympatická Barbora Švidraňová.

Videoklip je plný skvelých tanečníkov od Miňa Kereša, dovolím si povedať, že nielen mojich kolegov z televíznych šou, ale aj mojich kamarátov – The Pastels a Ladylicious. Videoklip je vizuálne jemne retro ladený, v pastelových farbách, jazdíme tam na americkom Cadillacu, čím sa mi splnil veľký sen! Režisér ho zohnal od zberateľa veteránov v Bratislave. Bol to úžasne strávený víkend. Bolo to síce náročné, lebo bolo hrozné teplo a nakrúcalo sa všetko vonku, ale tanečníci boli veľmi statoční, perfektne pripravení s dobrou náladou. Tak, ako celý produkčný filmový tím, neskrýva radosť speváčka.

Barbora má na konte už dve sólové skladby Príď domov a Máš čas, s ktorými sa prihlásila po materskej dovolenke. Na hudobnú scénu by chcela priniesť samú seba, nielen ako interpretku, ale aj ako autorku vlastných skladieb.

Verím, že je nad nami niečo viac, niečo čo nás smeruje k tomu správnemu cieľu, pre každého to môže byť niečo iné, ale pre každého to pravé, čo práve potrebuje na rast. A nie je nič krajšie ako sa zhlboka nadýchnuť a milovať. Len tak, bez podmienok, bez predsudkov, bez pochybností. Vždy máš na výber, dôležité je, či svoj problém vidíš ako katastrofu a poddáš sa sebaľútosti alebo hnevu, alebo to zoberieš ako výzvu a premeníš ju vo svoj prospech a najvyššie dobro. A potom sa možno začnú diať zázraky samé od seba, aj keď sa hovorí, že náhody neexistujú. Je to taký pekný začarovaný kruh zákonu príťažlivosti. Akú energiu do sveta vyšleš, takú dostaneš, uzatvára Barbora Švidraňová.