Bruna Marsa očarila bývalá striptérka, hneď si s ňou zaspieval

Spevák Bruno Mars nahral novú verziu skladby Finesse. K nahrávaniu prizval Cardi B, jednu z najvýraznejších žien súčasného hudobného sveta. Internetová celebrita dnes výrazne hýbe americkými hitparádami a patrí k tomu najžiadanejšiemu, čo súčasná r’n’b a hiphopová scéna za oceánom ponúka.

Bruno Mars sa ešte raz vracia k albumu 24K Magic, ktorý mu nedávno vyniesol šesť nominácií na ceny Grammy. Zrejme posledným singlom z úspešnej platne je skladba Finesse, ktorú populárny spevák nahral v spolupráci s niekdajšou striptérkou a tanečnicou Cardi B. Keď americký zjav pred niekoľkými týždňami ovládol so singlom Bodak Yellow americký singlový rebríček, stala sa po dvadsiatich rokoch prvou hiphopovou interpretkou (po slávnej Lauryn Hill), ktorej sa to podarilo.

Jubilejný šesťdesiaty ročník amerických hudobných cien Grammy sa uskutoční 28. januára v Madison Square Garden v New Yorku. Bude to prvýkrát od roku 2003, keď sa vyhlásenie výsledkov neuskutoční v Los Angeles. Okrem Bruna Marsa patria k hlavným favoritom aj Jay-Z, Kendrick Lamar, nováčikovia Khalid a SZA, skupina Coldplay, či na dve ceny nominovaná kapela Imagine Dragons.