BuranoWski predstavuje novinku Žena

Väčšina mužov sa domnieva, že sú voči ženským zbraniam imúnni, ale nie je tomu tak. Vie o tom svoje aj rodený Košičan BuranoWski, ktorý o tom dokonca zložil pieseň. Tento rok vystupoval s piesňou Lúč na Miss Slovensko, kde sa to kráskami iba tak hemžilo. Bol to pre neho taký silný zážitok, že o ženskej kráse ešte v ten večer zložil pieseň Žena.

Musím sa priznať, že nahrávať s chalanmi z Littlebeat Studio je pre mňa splnený sen. Už dlhšie sledujem ich tvorbu a veľmi som s nimi chcel niečo urobiť. Chalani sú veľkí profesionáli, majú napočúvanú svetovú tvorbu a ich produkcia je na slovenské pomery veľmi dôsledná a detailná. Verím, že aj mojim fanúšikom sa bude páčiť to, čo sme spolu vytvorili, opisuje spevák svoje nadšenie zo spolupráce.

Videoklip sa nakrúcal v Košiciach. V hlavnej roli sa okrem Tomáša predstavila moderátorka rádia Europa 2 Michaela Kertészová. Jej krása, prirodzený zjav a bláznivá povaha presne zapadli do scenára. Úlohy režiséra a kameramana sa zhostil talentovaný Laco Rychtárik, ktorý pre BuranoWskeho nakrútil aj klip k pesničke Lúč.

Aj keď je dnešná doba plná materializmu a povrchnej krásy, tá skutočná krása, ktorú podľa mňa hľadá každý chlap, je inteligencia a cudnosť. Každý muž, ktorý sa chce usadiť, túži, aby jeho žena bola príjemná, pozitívna, starostlivá, obetavá a nežná. Rád by som vám všetkým ženám povedal, že ste všetky krásne také, aké ste, ale na skutočnej kráse musíme pracovať. Všetci, či ženy alebo muži. Krása je často stav, je to rozpoloženie. Ak je žena zdravo sebavedomá, uvedomuje si svoju skutočnú hodnotu a je pozitívna, tak je podľa mňa krásna. Preto želám všetkým ženám, aby sa im darilo byť krásne a nám mužom aby sme boli schopní naše polovičky milovať skutočnou láskou, odkazuje všetkým ženám BuranoWski, ktorý je milujúcim manželom a otcom dvoch malých detí.

Po vydaní singla sa BuranoWski konečne môže sústrediť na novembrové koncerty Veselo a spolu, kde sa na pódiu predstaví s Adamom Ďuricom s kapelou a tiež s hudobníkmi z Peter Bič Project. Na tejto veľkolepej šou zaznie množstvo známych hitov, z ktorých mnohé dostanú celkom novú podobu. Koncerty sú naplánované na 27. novembra v bratislavskom Ateliéri Babylon28. novembra v Spoločenskom pavilóne v Košiciach.