Bystríkov darček

Spevák a skladateľ Bystrík predstavuje tanečný soundtrack leta. Hudbu k novinke Ako ťa mám rád zložil Bystrík, autorom textu je výborný textár Vlado Krausz. Veselý a pastelový videoklip zverejnil spevák presne v deň svojich narodenín a urobil si tak z neho hudobný darček. Bystrík verí, že sa singel trafí do letnej atmosféry a poteší ním svojich fanúšikov.

S producentom Ľubošom Mazákom sa mi robí naozaj veľmi dobre. Rozumieme si hudobne aj ľudsky. Čokoľvek pripomienkujem, alebo idem zmeniť, on už to dopredu vie. Máme veľmi spoločné cítenie hudby aj zmýšľanie a preto to funguje. Je naozaj dobrý v tom, čo robí a verím, že spolu nahráme krásny album. Spolupracujeme aj s výborným hudobníkom a basgitaristom Jurajom Adamom. Je taký náš hudobný dozor a poradný hlas, prezradil Bystrík.

Pieseň je prvým singlom z nového – siedmeho autorského albumu, ktorý Bystrík aktuálne nahráva. Všetky piesne zložil Bystrík, niektoré texty napísali aj iní textári – Vlado Krausz či Zuzana Smatanová.

Z nahrávania nového albumu mám naozaj dobrý pocit. Viacero pesničiek je moderno – tanečno – popových. Ale sú tam aj skladby vážnejšie, aj trochu iných žánrov. Trochu sme s týmto albumom vyšli z našej komfortnej zóny a uvidíme ako ho naši poslucháči prijmú. Na albume po prvýkrát spolupracuje autorsky aj moja kapela, z čoho mám veľkú radosť, pretože chalani sú veľmi šikovní, uzatvára Bystrík.