Bystríkova Divoká rieka

Bystrík zverejnil lyric video k skladbe Divoká rieka, ktoré mu k narodeninám vytvoril kamarát a gitarista Adam Cisár. Spevák nespí na vavrínoch, momentálne finišuje s novým singlom, chystá s Robom Opatovským vianočný duet a plánuje aj zopár vianočných koncertov.

Video k piesni vytvoril kamarát, gitarista Adam Cisár. Na moje narodeniny mi daroval USB kľúč a keď som ho otvoril, našiel som si v ňom lyric video na pesničku Divoká rieka. Veľmi ma to potešilo, až dojalo. pretože Adam vedel, že skladba je moja srdcovka. Túto pesničku som mal zloženú za päť minút. Veľkou inšpiráciou boli labute, ktoré sa objavujú v texte. Boli prípady, že ak jedna z labutí zomrie, druhá z páru zomrie žiaľom. Tento symbol lásky a vernosti bol pre mňa veľmi silný a tak som ho zhmotnil do piesne, opisuje Bystrík.

Nacvičujeme nový koncertný program. Pre našich fanúšikov chceme stále pripravovať niečo nové. Chceme sa zlepšovať ako pódioví umelci aj ako muzikanti. Pripravujem svoj nový autorský album. Práve dokončujeme singel, ktorý by ho mal uviesť. Je to beh na dlhú trať. Materiálu mám dosť, teraz je rad na producentoch, spolu to dáme dokopy, uzatvára Bystrík.