Iva Kubelková natočila album s legendárnym Michalom Pavlíčkom

Iva Kubelková, známa doposiaľ predovšetkým ako česká moderátorka a herečka, nahrala svoj debutový album, ktorý vydala pod názvom Jak moc mě znáš. Pár dní pred vydaním vyšiel aj klip k pilotnému singlu Až přijde čas.

Impulz k vydaniu albumu komentuje Iva Kubelková slovami: K niektorým veciam v živote musí človek dozrieť. Hudbou žijem už od malička, napriek tomu, že moje profesijné kroky zatiaľ vždy išli inakadiaľ. Teraz prišiel na hudbu a na spev ten správny čas.

Svoj debutový album nahrala Iva Kubelková s českou gitarovou legendou Michalom Pavlíčkom. Sama napísala všetky texty a legendárny hudobník zložil hudbu a album aj produkoval. Spoločne vytvorili žánrovo pestrú kolekciu, na ktorej speváčka dáva nahliadnuť do ženskej duše.

Texty sú akousi mapou, ktorá odráža radosti aj smútky, vnútorné hovory, aj vonkajšie postoje. Je to moja osobná výpoveď o momentoch, ktoré som v živote prežila, alebo stále prežívam. Mojou veľkou inšpiráciou bola práve hudba Michala Pavlíčka, na ktorú väčšina textov vznikla a ktorá mi prináša silnú emóciu. Michal je majster atmosféry.

Hudobný skladateľ Michal Pavlíček k tomu dodáva: Každým textom, ktorý Iva napísala som ju spoznával viac a viac. Každým naspievaním piesne sa jej výraz menil do iných farieb a emócií. Jak moc mě znáš je jej autentická výpoveď. Som rád, že sa naše pocity prepojili.