Carmel Paradise vydáva live verziu svojho najväčšieho hitu

Carmel Paradise (vlastným menom Carmel Paradise Buckingham) vstúpila oficiálne na scénu so svojím sólovým speváckym projektom 7. júla 2016 v sprievode debutového singla a videoklipu Turn Me On, ktorý zabodoval v očiach verejnosti, médií i hudobných kritikov.

Pre veľký úspech a obľúbenosť skladby sa Carmel rozhodla vydať aj jeho live verziu, v ktorej ju na gitare sprevádza hudobník Matěj Vávra. Live verzia Turn Me On vychádza v sprievode autentického videoklipu v réžii Martina Mika.

Singel Turn Me On reprezentuje alternatívny elektro-minimal pop, ktorý vzišiel hudobne i textovo z pera samotnej speváčky. Producentsky sa pod skladbu podpísal Ken Coomer v nahrávacom štúdiu v Nashville, Tennessee.

Turn Me On je o prvom skutočnom dospelom vzťahu. O takom, vďaka ktorému človek cíti veci, aké necítil nikdy pred tým. Skladba hovorí všetky myšlienky, ktoré sa človek hanbí povedať nahlas,  no víria mu stále dookola v hlave a robia mu búrku v srdci, pripomína Carmel posolstvo svojho singlového debutu spred troch rokov.

Carmel Paradise aktuálne pripravuje vydanie nového singla Smoke Break, ku ktorému v týchto dňoch nakrútila videoklip. Smoke Break predstavíme už čoskoro. Veľmi sa na to teším. Videoklip je už v postprodukcii, takže o pár dní bude oficiálne vonku, prezrádza na záver.