Ikona Celine Dion zverejnila naraz až tri piesne z nového novembrového albumu

Svetová superstar Celine Dion vydala naraz tri nové skladby zo svojho pripravovaného albumu Courage. Imperfections, Lying Down a Courage sú úplne nové pesničky, ktoré reprezentujú speváčkin nový kreatívny hudobný smer. Mix krásnych balád aj svižnejších melódií, to je základ nového (po šiestich rokoch prvého anglicky spievaného) albumu Courage, ktoré vyjde 15. novembra 2019.

V Imperfections skúma speváčka sebakriticky samú seba (autormi sú Ari Leff, Michael Pollack, Nicholas Perloff-Giles a Dallas Koehlke). Lying Down upozorňuje na dôležitosť zmeny vlastného vnútorného nastavenia po otravnom rozchode (autormi sú David Guetta, Giorgio Tuinfort a Sia Furler). Titulná skladba Courage je silným volaním po sile a dravosti, keď stojíte pred novou životnou výzvou (autormi sú Stephan Moccio, Erik Alcock a Liz Rodrigues).

Na albume sa tiež objaví už skôr vydaná skladba Flying On My Own, ktorú Celine zaspievala na poslednom vystúpení svojho pôsobenia v legendárnej lasvegaskej šou. Pesničku napísal Jörgen Elofsson, Liz Rodrigues a Anton Mårtensson a zaznamenáva speváčkin prvý krok v ďalšej fáze jej kariéry.