Chystá sa niečo po čertoch veľké

Valí sa jedinečný rockový zážitok. Legenda českej rockovej scény, skupina Kabát sa chystá osláviť 35. výročie na hudobnej scéne obrovským turné. V rámci Po čertech velký turné 2024 odohrá šestnásť koncertov v Českej republikeštyri koncerty na Slovensku. Fanúšikovia sa môžu tešiť na fantastické 360-stupňové pódium a nášup všetkých rockových megahitov.

Rozhodli sme sa pre našu obľúbenú variantu 360°. V predaji sú všetky miesta na sedenie v rámci celého štadiónu či arény. Scéna je otvorená zo všetkých strán. Zvuk a všetko ostatné je navrhnuté tak, aby mali všetci fanúšikovia rovnaký zážitok z každého koncertu. Bude to pecka, teší sa na turné frontman Pepa Vojtek.

Kapela nemá na turné žiadne hviezdne požiadavky a nestojí o špeciálne zaobchádzanie. Skupina si však pedantsky zakladá na úrovni všetkých vystúpení a lipne na detailoch každého malého aj veľkého vystúpenia. Na turné zahrajú rockeri všetky megahity aj skladby z aktuálneho už štúdiového albumu El Presidento, vrátane singla Rumcajs miloval Manku. Nebudú chýbať veľkolepé efekty.

Snažíme sa s kapelou stále posúvať technické vymoženosti koncertu a tak tomu bude aj na tomto turné. Okrem už zavedeného štandardu špičkových pyrotechnických efektov sa na scéne objaví u nás nepoužité hydraulické a motorizované prvky vo vertikálnej, aj v horizontálnej rovine, ktoré dokážu rozhýbať a premeniť celú scénu, opisuje technické vychytávky manažment kapely.

KABÁT: PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ 2024
10.10. Bratislava
12.10. Zvolen
15.10. Košice
17.10. Poprad