Čírová s Opatovským získali platinu za vianočné albumy

Zdroj: Propaganda House

Mária Čírová a Robo Opatovský svojim vianočným turné dostali ľudí do tej správnej vianočnej atmosféry. Koncerty si užili nielen diváci, ale aj obaja obľúbení umelci. Reakcie fanúšikov boli úžasné. Potvrdením toho, že ich vianočné pesničky naozaj milujú je i to, že obaja dostali za svoje vianočné albumy platinové platne. Prevzali si ich počas vypredaného bratislavského koncertu.

Koncerty sme si užívali, atmosféra bola v každom meste krásna vďaka skvelému publiku. Máme z toho dobrý pocit a keďže sme hrali v inej zostave ako vlani, bolo to výrazne akustickejšie, povedala Mária Čírová.

Robo Opatovský sa narodil na Prvý sviatok vianočný a aj preto mu podľa jeho slov svedčí práve tento druh hudby.

Som vianočné dieťa, dostal som dar tvoriť vianočné skladby. Za 20 rokov mojej hudobnej kariéry som zložil 23 vianočných skladieb, z toho 9 na album Vianočné duetá. S veľkou pokorou a naozaj úprimne sa teším z tohto úspechu. Platinová platňa je ocenenie nielen pre mňa, ale aj pre mojich kolegov a takisto mojich fanúšikov, ktorí majú radi moju vianočnú tvorbu a podporujú ma,“ uzatvára nadšene spevák, ktorý sa teší z ocenenia za predaj vianočnej platne.