Dany Moment so singlom Moje srdce

Považskobystrická kapela Dany Moment predstavuje novinku Moje srdce, ktorá vyšla v distribúcii vydavateľstva Opus. Skladba o láske na prvý pohľad vznikla v období, kedy spevák Denis Kolek túžil mať po svojom boku niekoho, o koho by sa mohol oprieť. Videoklip ku skladbe nahrávali nakrúcali na streche budovy v centre mesta.

Dany Moment si svoje uvedenie medzi širokú verejnosť nemohli pripraviť lepšie. Od svojho vzniku v roku 2019 pracovali na skladbách, ktoré podľa možností hrali aj pred publikom. Voľba na skladbu Moje srdce ako nový singel padla počas súkromného koncertu, kde zahrali hudobnému dramaturgovi Jurajovi Čurnému viacero skladieb: Chalani zahrali niekoľko pesničiek zo svojho repertoáru a hneď na prvé počutie ma zaujala práve skladba Moje srdce. Išla z nej skvelá, pozitívna energia a má výrazný refrén. Boli v nej aj slabšie miesta, ale po vzájomnej diskusii chlapci z kapely skladbu vylepšili do súčasnej podoby. Pre mňa je to prototyp príjemného, veselého, optimistického hitu, akých nikdy nie je dosť.

Text piesne Moje srdce opisuje príbeh muža, ktorý sa na prvý pohľad zamiloval do ženy a daroval jej svoje srdce. Pieseň som napísal v období, kedy som túžil mať po svojom boku niekoho, o koho by som sa mohol oprieť. Chýbala mi láska. V podvedomí som si predstavoval, aké by to bolo keby ju raz stretnem. Verím, že naša myseľ je silná a dokáže si pritiahnuť všetko, pokiaľ veľmi a úprimne chce. Napokon sa tento príbeh onedlho stal skutočným, povedal spevák Denis Kolek, ktorý veľmi rád skladá precítené piesne s množstvom emócií.