David Key a Ondrej Kandráč čarujú

Muzikant a spevák Ondrej Kandráč nahral novú pieseň s o generáciu mladším spevákom Davidom Keyom. Nový potenciálny hit nesie čarodejný názov Abraka Dabraka a silným refrénom a popevkom poslucháčov zaručene strhne.

Je to svieža pesnička, ktorá chce prebúdzať v ľuďoch život, energiu, vôľu zdolať prekážky, prijať sa taký, aký som a zostať v myslení i konaní slobodný, popisuje novinku textár Vlado Puchala. Videoklip k piesni očarúvajú zboristky Klaudia Škorvánková a Agáta Kováčiková. Príbeh sa odohráva v rozprávkovo krásnom prostredí pod Bojnickým zámkom a ako to v rozprávkach býva, všetko dobre dopadne.

Pre mňa bol rozprávkou už proces nahrávania skladby a následne aj videoklipu. Skvelé bolo, že sme filmovali v mojich rodných Bojniciach, takže som do komparzu obsadil  mnohých kamarátov. Dokonca aj maminu, z ktorej som spravil kuchárku, ktorá cukruje buchty, smeje sa David Key, ktorý k nakrúcaniu prizval i niekoľko ďalších známych mien. Zažili sme neskutočne veľa srandy. Som šťastný a poctený, že moja pesnička spojila toľko skvelých ľudí.

Celé nahrávanie sme si vychutnali. Absolútne som to nevnímal ako prácu. Stihli sme si užiť Bojnice, okolitú prírodu, zámok, kúpele, zoologickú záhradu a večer s priateľmi aj vínny dvor, teší sa Ondrej Kandráč, ktorého ratolesti sa tiež mihnú v klipe k pesničke. Vytvorili sme malé, no skvostné hudobné dielko. Veľmi sa teším a verím, že si tú skladbu budú všetci spievať s nami, dopĺňa.