Depeche Mode vydajú MODE, exkluzívny box so štúdiovými albumami a bonusmi

Vplyv hudby Depeche Mode na ich fanúšikov, ale aj na celú hudobnú scénu, je nevyjadriteľný. Neustálym vývojom a posúvaním hraníc si Depeche Mode udržujú vierohodnosť s dlhoročnými stúpencami, zároveň priťahujú nových fanúšikov a neustále inšpirujú nespočetné množstvo nových muzikantov. Tak, ako kapela pokračuje v hudobnom dedičstve, boxset MODE oslavuje ich históriu s očakávaním toho, čo ešte príde.

MODE je obsiahla kolekcia hudobnej produkcie kapely k dnešnému dňu. Obsahuje všetkých štrnásť štúdiových albumov plus ďalší, skôr nikdy nevydaný materiál (od albumu Spirit z roku 2017 k debutovému albumu Speak & Spell). V súlade s estetickým prejavom Depeche Mode vychádza boxset ako číslovaná a limitovaná edícia, ktorá je vložená do elegantnej a minimalistickej čiernej kocky, pričom každý disk je tiež uzatvorený vo svojej vlastnej čiernej obálke. Obaly originálnych albumov boli exkluzívne pre tento box prepracované do jednotných black & black dizajnov.

Štyri ďalšie bonusové disky ponúkajú chronologickú kolekciu nealbumových singlov, B-strán a bonus trackov. Súčasťou boxu bude aj 228 stranová kniha, pozlátená edícia, ktorá bude obsahovať všetky texty skladieb a je prvýkrát zostavená spoločne, zdôrazňujúca tak ich kolektívnu silu a vplyv.

K obsahu a dizajnu boxset kapela dodáva: Všetko, čo sme do tohto celočierneho boxsetu vložili, je modernou reflexiou toho, kto sme a odkiaľ sme prišli. Táto edícia nemôže byť viac Depeche Mode, než je.

Skutočne exkluzívny darček nielen pre fanúšikov skupiny vychádza vo vydavateľstve Sony Music 22. novembra. Exkluzivite podlieha i cena, ktorá sa v predpredaji pohybuje okolo 255€.

ZOZNAM DISKOV (DEPECHE MODE – MODE):
Speak & Spell
A Broken Frame
Construction Time Again
Some Great Reward
Black Celebration
Music For The Masses
Violator
Songs Of Faith And Devotion
Ultra
Exciter
Playing The Angel
Sounds Of The Universe
Delta Machine
Spirit
M (1981-1985)
O (1986-1990)
D (1993-2005)
E (2006-2017)