Dominika Mirgová zanecháva Stopy

Počas dvoch mesiacoch sa objavovali na sociálnych sieťach spoločné fotky speváčky Dominiky Mirgovej a rapera Majselfa ohlasujúc ich nový song. Očakávaná novinka má názov Stopy. Nová hymna o láske – aj tak by sa dala nazvať horúca novinka, ktorá počas jedného dňa prekročila hranicu 100 000 videní a v tak krátkom čase od publikovania získala tisíce pozitívnych reakcií zo strany fanúšikov.

Rozmýšľala som, že kto by sa mi hodil do tejto veci, chcela som rapera, priznávam. Už dlhšie som rozmýšľala práve nad Majselfom, no zdal sa mi nedostupný. Keď sme sa stretli na spoločnej akcii, tak sme si ľudský sadli a nebolo viac o čom. Išli sme rovno na vec… spoločnú 🙂 . O text a samotný názov songu sa postaral skvelý Samuel Kovacs a ja som len mierne upravila svoje pasáže. Majself, keď poslal svoju časť, tak som ani neváhala, jednoducho dodal tomu songu dušu, začo mu ďakujem a sme radi, že táto skladba sa pozitívne dotkla toľkých ľudí, spomína si na začiatok spolupráce speváčka.

Aktuálne skladba prekročila hranicu 250 000 videní a drží sa na treťom mieste v slovenských trendoch, no obaja interpreti už pracujú na nových skladbách.