Emma Drobná nakrúcala v Tatrách vianočný klip, výsledok je skvelý

V rádiových hitparádach ešte stále bodujú jej prvé dva single Smile a Words a už si pre fanúšikov chystá ďalšiu novinku. Speváčka Emma Drobná strávila jede víkend v Tatrách, kde nakrúcala nový videoklip.

Tentokrát sa rozhodla dať vizuál svojmu pripravovanému vianočnému singlu Remember. Skladba je jednou z piesní z jej debutového albumu You Should Know, ktorý vyšiel 3. novembra. Videoklip k pesničke sa nakrúcal počas dvoch dní na Donovaloch a v okolí Skalnatého Plesa vo Vysokých Tatrách. Emma si pozvala na chatu na Donovaly partiu kamarátov, svoju kapelu a priateľa, speváka Štěpána Urbana a užili si spolu víkend v tatranskej prírode.

Celý výlet nakrúcal a dokumentoval kameraman Radim Zbořil, ktorý režíroval tiež Emmin klip Words vo Veľkej Británii. Speváčkin prvý vianočný singel vznikal v nahrávacom štúdiu Creative Music House pod taktovkou jej producenta Petra Grausa, ktorý produkoval aj hity Smile a Words.

Vo videoklipe čaká fanúšikov malé prekvapenie… V jednej zo scén sa objaví aj spontánne tetovanie. Emma sa totiž rozhodla ako spomienku na výnimočné kamarátstvo nechať si názov skladby vytetovať na ruku. Tetovaciu ihlu si nakoniec na chvíľu požičala aj ona a svojmu priateľovi Štěpánovi vytetovala ako spomienku na nakrúcanie malé srdiečko.