Emma Drobná prežíva Hawaii

Jedna z najtalentovanejších slovenských speváčok Emma Drobná vydala novinku Hawaii. Pieseň vznikla z pocitov a reálnych zážitkov, ktoré speváčka na druhom konci sveta zažila.

Asi tým veľmi neprekvapím, keď poviem, že nápad na skladbu vznikol na Havaji. V texte opisujem momenty, ktoré som tam naozaj prežila. Raz večer som nemohla zaspať, tak som si sadla po polnoci na pláž k oceánu. Všade bola tma, všetci dávno spali a ja s pohárom šampanského medzi drobnými kvapkami dažďa, som počúvala len šum oceánu. Presne to sa stalo a presne o tom som začala písať text. Bol to zvláštny pocit pokoja, ktorý si budem navždy pamätať. Samotný sen v texte nepopisujem do detailov, lebo snom niekedy poriadne ani nerozumieme. V skladbe sa mi  prelína realita so snením a spomínaním na sen, ktorý sa mi vryl veľmi pod kožu, spomína Emma Drobná.

Videoklip sme natočili pomerne rýchlo od dokončenia skladby. Do siedmich dní sme dali dokopy celý tím ľudí, z čoho som sa veľmi tešila, nakoľko to bolo pre mňa stále ešte všetko veľmi čerstvé. Kostýmy a fantastickú energiu do natáčania vniesol Ferko Mikloško, ktorý sa objavuje vo videu a vypomohli aj talentované dievčatá z tanečnej skupiny Ladylicious, hovorí o klipe speváčka.

Emma Drobná približne pred dvoma rokmi vydala svoj druhý album Better Like This, z ktorého sa dodnes hrá hit Yeah Baby!, a ktorý sa dlhé týždne objavoval v slovenskej TOP 100 Airplay hitparáde. Minulý rok naspievala duet Naše hriechy s Adamom Ďuricom, ktorý sa objavil na jeho albume. Posledné roky strávila veľa času hlavne cestovaním so svojim partnerom, bývalým futbalistom Filipom Šebom, s ktorým tvoria šťastný a harmonický pár. Nedávno si užívali dovolenku na Havaji a práve tam vznikla nová skladba.